|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1, Inklusive Al Overtid
|
2
Vinder 2, Inklusive Al Overtid
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — |
(+21.5) 1.82 |
(-21.5) 1.88 |
(160.5) 1.88 |
(160.5) 1.81 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(31)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(6)
|
I Alt-markeder
(12)
|
Halvlegsmarkeder
(15)
|
|
Periodemarkeder
(24)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 14)
|
| Bears Academy | Horsens IC |
|---|---|
|
(+19.5)
2.14
|
(-23.5)
2.23
|
|
(+20.5)
1.96
|
(-22.5)
2.05
|
|
(+21.5)
1.82
|
(-21.5)
1.88
|
|
(+22.5)
1.666
|
(-20.5)
1.727
|
|
(+23.5)
1.55
|
(-19.5)
1.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 80)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(159.5)
1.98
|
(159.5)
1.69
|
|
(160.0)
1.94
|
(160.0)
1.74
|
|
(160.5)
1.88
|
(160.5)
1.81
|
|
(161.0)
1.82
|
(161.0)
1.85
|
|
(161.5)
1.76
|
(161.5)
1.89
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Bears Academy)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(69.5)
1.89
|
(69.5)
1.81
|
|
(70.0)
1.79
|
(70.0)
1.89
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Horsens IC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(91.0)
1.86
|
(91.0)
1.84
|
|
(91.5)
1.77
|
(91.5)
1.92
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Bears Academy Vinder
3.22
|
|
Uafgjort (Draw)
14.50
|
|
Horsens IC Vinder
1.38
|
|
Bears Academy Vinder Eller uafgjort (draw)
2.63
|
|
Bears Academy Vinder Eller Horsens IC Vinder
1.002
|
|
Horsens IC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| Bears Academy | Horsens IC |
|---|---|
|
(+3.5)
1.88
|
(-3.5)
1.82
|
|
(+4.0)
1.80
|
(-4.0)
1.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(40.0)
1.85
|
(40.0)
1.85
|
|
(40.5)
1.78
|
(40.5)
1.93
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Bears Academy) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(18.0)
1.87
|
(18.0)
1.83
|
|
(18.5)
1.76
|
(18.5)
1.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Horsens IC) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(21.5)
1.909
|
(21.5)
1.79
|
|
(22.0)
1.80
|
(22.0)
1.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 4. Periode Med Handicap
|
| Bears Academy | Horsens IC |
|---|---|
|
(+3.5)
1.86
|
(-3.5)
1.84
|
|
(+4.0)
1.78
|
(-4.0)
1.93
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt - 4. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(40.5)
1.85
|
(40.5)
1.85
|
|
(41.0)
1.78
|
(41.0)
1.93
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Bears Academy) - 4. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(18.0)
1.96
|
(18.0)
1.75
|
|
(18.5)
1.83
|
(18.5)
1.87
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Horsens IC) - 4. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(21.5)
1.96
|
(21.5)
1.75
|
|
(22.0)
1.84
|
(22.0)
1.86
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.