| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.23 | 4.50 | 13.75 | — | 1.13 | 3.40 |
(-1.0) 1.65 |
(+1.0) 2.08 |
(1.5) 2.73 |
(1.5) 1.37 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(44)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(56)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Cajamarca Vinder
1.23
|
|
Uafgjort (Draw)
4.50
|
|
C.S. Alianza Atlético Sullana Vinder
13.75
|
|
FC Cajamarca Vinder Eller C.S. Alianza Atlético Sullana Vinder
1.13
|
|
C.S. Alianza Atlético Sullana Vinder Eller uafgjort (draw)
3.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Cajamarca | Uafgjort (Draw) | C.S. Alianza Atlético Sullana |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.73
|
(1 - 1)
4.65
|
(1 - 2)
16.75
|
|
(2 - 0)
3.95
|
(2 - 2)
24.00
|
(1 - 3)
61.00
|
|
(2 - 1)
7.40
|
||
|
(3 - 0)
11.50
|
||
|
(3 - 1)
21.00
|
||
|
(3 - 2)
56.00
|
||
|
(4 - 0)
41.00
|
||
|
(4 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Cajamarca | C.S. Alianza Atlético Sullana |
|---|---|
|
(-2.5)
8.40
|
(+2.5)
1.018
|
|
(-2.0)
6.85
|
(+2.0)
1.047
|
|
(-1.5)
2.76
|
(+1.5)
1.35
|
|
(-1.0)
1.65
|
(+1.0)
2.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.73
|
(1.5)
1.37
|
|
(2.0)
1.78
|
(2.0)
1.84
|
|
(2.5)
1.333
|
(2.5)
2.81
|
|
(3.0)
1.068
|
(3.0)
5.90
|
|
(3.5)
1.037
|
(3.5)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.666 | 2.03 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Cajamarca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.71
|
(1.5)
1.97
|
|
(2.0)
1.18
|
(2.0)
4.05
|
|
(2.5)
1.091
|
(2.5)
5.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.44 | 2.51 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.S. Alianza Atlético Sullana)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.58
|
(0.5)
2.17
|
|
(1.0)
1.097
|
(1.0)
5.45
|
|
(1.5)
1.05
|
(1.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.78 | 1.363 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.S. Alianza Atlético Sullana Scorer | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer | 2.17 | 1.58 |
| FC Cajamarca Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.71 |
| C.S. Alianza Atlético Sullana Scorer - 2. Halvleg | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.60 | 1.143 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.60 | 1.143 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.952 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 8.30 | 1.028 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.65 | 1.14 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.40 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.76 | 1.909 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.58 | 2.17 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.54 | 2.25 |
| FC Cajamarca Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.30 | 1.52 |
| FC Cajamarca Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.037 |
| C.S. Alianza Atlético Sullana Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.20 | 1.016 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.01 | 1.68 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.049 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.