| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.15 | 2.81 | 1.99 | 1.68 | 1.35 | 1.168 |
(0) 2.90 |
(0) 1.363 |
(1.5) 1.95 |
(1.5) 1.727 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(27)
|
Hovedmarkeder
(76)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(53)
|
Halvlegsmarkeder
(87)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Montreal Vinder
4.15
|
|
Uafgjort (Draw)
2.81
|
|
Vancouver Whitecaps FC Vinder
1.99
|
|
Montreal Vinder Eller uafgjort (draw)
1.68
|
|
Montreal Vinder Eller Vancouver Whitecaps FC Vinder
1.35
|
|
Vancouver Whitecaps FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.168
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Montreal | Uafgjort (Draw) | Vancouver Whitecaps FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.55
|
(0 - 0)
4.90
|
(0 - 1)
3.74
|
|
(2 - 0)
19.00
|
(1 - 1)
5.45
|
(0 - 2)
6.80
|
|
(2 - 1)
16.00
|
(2 - 2)
25.00
|
(1 - 2)
9.60
|
|
(3 - 0)
61.00
|
(0 - 3)
16.75
|
|
|
(3 - 1)
56.00
|
(1 - 3)
24.00
|
|
|
(3 - 2)
73.00
|
(2 - 3)
53.00
|
|
|
(0 - 4)
46.00
|
||
|
(1 - 4)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Montreal | Vancouver Whitecaps FC |
|---|---|
|
(0)
2.90
|
(0)
1.363
|
|
(+1.0)
1.25
|
(-1.0)
3.18
|
|
(+1.5)
1.144
|
(-1.5)
4.20
|
|
(+2.0)
1.001
|
(-2.0)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.55
|
(0.5)
1.10
|
|
(1.0)
3.44
|
(1.0)
1.20
|
|
(1.5)
1.95
|
(1.5)
1.727
|
|
(2.0)
1.43
|
(2.0)
2.35
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.06
|
|
(3.0)
1.052
|
(3.0)
5.50
|
|
(3.5)
1.029
|
(3.5)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Montreal)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.79
|
(0.5)
1.81
|
|
(1.0)
1.222
|
(1.0)
3.62
|
|
(1.5)
1.114
|
(1.5)
4.95
|
| Ulige | Lige |
| 2.43 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vancouver Whitecaps FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.77
|
(0.5)
1.33
|
|
(1.0)
1.85
|
(1.0)
1.81
|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.66
|
|
(2.0)
1.092
|
(2.0)
5.10
|
|
(2.5)
1.058
|
(2.5)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Montreal Scorer | 1.85 | 1.83 |
| Vancouver Whitecaps FC Scorer | 1.35 | 2.89 |
| Begge Hold Scorer | 2.68 | 1.40 |
| Mål I Begge Halvlege | 6.75 | 1.064 |
| Vancouver Whitecaps FC Scorer - Begge Halvlege | 11.25 | 1.002 |
| Montreal Scorer - 2. Halvleg | 2.01 | 1.70 |
| Vancouver Whitecaps FC Scorer - 1. Halvleg | 8.10 | 1.038 |
| Vancouver Whitecaps FC Scorer - 2. Halvleg | 1.44 | 2.55 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.93 | 1.34 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.46 | 1.55 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.111 | 4.90 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.68 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.20 | 1.177 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 8.30 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.45 | 1.107 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.56 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.93 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.72 | 1.39 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.95 | 1.74 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.54 | 2.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.44 | 2.55 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.41 | 2.64 |
| Montreal Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.30 | 1.053 |
| Vancouver Whitecaps FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.24 | 1.285 |
| Vancouver Whitecaps FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.00 | 1.024 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.49 | 1.46 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.70 | 1.044 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Montreal Vinder
14.75
|
|
Uafgjort (Draw)
1.078
|
|
Vancouver Whitecaps FC Vinder
9.10
|
|
Montreal Vinder Eller uafgjort (draw)
1.005
|
|
Montreal Vinder Eller Vancouver Whitecaps FC Vinder
5.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.125
|
(0.5)
4.85
|
| Ulige | Lige |
| 6.05 | 1.085 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vancouver Whitecaps FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.038
|
(0.5)
8.10
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.