| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
16.75 | 6.60 | 1.115 | 4.80 | 1.047 | — |
(+1.5) 1.88 |
(-1.5) 1.81 |
(2.5) 2.35 |
(2.5) 1.49 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(17)
|
Hovedmarkeder
(40)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(24)
|
Halvlegsmarkeder
(53)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Nacional Vinder
16.75
|
|
Uafgjort (Draw)
6.60
|
|
C.S. San Lorenzo Vinder
1.115
|
|
Club Nacional Vinder Eller uafgjort (draw)
4.80
|
|
Club Nacional Vinder Eller C.S. San Lorenzo Vinder
1.047
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Nacional | Uafgjort (Draw) | C.S. San Lorenzo |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
20.50
|
(2 - 2)
6.40
|
(0 - 2)
2.35
|
|
(4 - 2)
64.00
|
(3 - 3)
64.00
|
(1 - 2)
2.78
|
|
(0 - 3)
11.00
|
||
|
(1 - 3)
13.75
|
||
|
(2 - 3)
29.00
|
||
|
(0 - 4)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Club Nacional | C.S. San Lorenzo |
|---|---|
|
(+1.0)
3.46
|
(-1.0)
1.23
|
|
(+1.5)
1.88
|
(-1.5)
1.81
|
|
(+2.0)
1.083
|
(-2.0)
5.60
|
|
(+2.5)
1.012
|
(-2.5)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.35
|
(2.5)
1.49
|
|
(3.0)
1.55
|
(3.0)
2.17
|
|
(3.5)
1.25
|
(3.5)
3.28
|
|
(4.0)
1.025
|
(4.0)
7.70
|
|
(4.5)
1.006
|
(4.5)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.12 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Nacional)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.04
|
(0.5)
1.66
|
|
(1.0)
1.36
|
(1.0)
2.78
|
|
(1.5)
1.175
|
(1.5)
4.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.30 | 1.52 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.S. San Lorenzo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.141
|
(2.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 5.40 | 1.102 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Nacional Scorer | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer | 1.66 | 2.04 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.00 | 1.175 |
| Club Nacional Scorer - 2. Halvleg | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 9.30 | 1.014 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.74 | 1.93 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.03 | 1.666 |
| Club Nacional Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.60 | 1.142 |
| C.S. San Lorenzo Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.75 | 1.058 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.109 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.