| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.0) 1.61 |
(+3.0) 2.16 |
(4.5) 1.59 |
(4.5) 2.15 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(34)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Deportivo Toluca F.C. | Uafgjort (Draw) | C.F. Monterrey Rayados |
|---|---|---|
|
(3 - 0)
3.50
|
(3 - 3)
51.00
|
|
|
(3 - 1)
5.05
|
||
|
(3 - 2)
14.75
|
||
|
(4 - 0)
4.10
|
||
|
(4 - 1)
6.30
|
||
|
(4 - 2)
18.25
|
||
|
(4 - 3)
58.00
|
||
|
(5 - 0)
9.80
|
||
|
(5 - 1)
14.75
|
||
|
(5 - 2)
38.00
|
||
|
(6 - 0)
31.00
|
||
|
(6 - 1)
43.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| Deportivo Toluca F.C. | C.F. Monterrey Rayados |
|---|---|
|
(-4.5)
6.70
|
(+4.5)
1.054
|
|
(-4.0)
5.35
|
(+4.0)
1.099
|
|
(-3.5)
2.46
|
(+3.5)
1.444
|
|
(-3.0)
1.61
|
(+3.0)
2.16
|
|
(-2.5)
1.26
|
(+2.5)
3.28
|
|
(-2.0)
1.02
|
(+2.0)
8.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
3.48
|
(3.5)
1.22
|
|
(4.0)
2.42
|
(4.0)
1.44
|
|
(4.5)
1.59
|
(4.5)
2.15
|
|
(5.0)
1.21
|
(5.0)
3.55
|
|
(5.5)
1.12
|
(5.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.93 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Toluca F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.05
|
(3.5)
1.65
|
|
(4.0)
1.35
|
(4.0)
2.79
|
|
(4.5)
1.166
|
(4.5)
3.98
|
| Ulige | Lige |
| 1.54 | 2.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.F. Monterrey Rayados)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.87
|
|
(1.0)
1.193
|
(1.0)
3.92
|
|
(1.5)
1.097
|
(1.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.48 | 1.45 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.F. Monterrey Rayados Scorer | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer | 1.88 | 1.78 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.35 | 1.098 |
| C.F. Monterrey Rayados Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.88 | 1.78 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.79 | 2.02 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.78 | 1.363 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 5.45 | 1.099 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.40 | 1.101 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.75 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.15 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 7.5 | 2.00 | 1.69 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.615 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.82 | 1.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.75 | 1.92 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.14 | 1.60 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 6.15 | 1.074 |
| C.F. Monterrey Rayados Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.051 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.12 | 1.61 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 6.15 | 1.075 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.