| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.45 | 2.49 | 2.04 | 1.60 | 1.41 | 1.124 |
(0) 2.95 |
(0) 1.34 |
(1.5) 1.64 |
(1.5) 2.02 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(49)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(37)
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Querétaro FC Kvinder Vinder
4.45
|
|
Uafgjort (Draw)
2.49
|
|
Deportivo Toluca FC Kvinder Vinder
2.04
|
|
Querétaro FC Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.60
|
|
Querétaro FC Kvinder Vinder Eller Deportivo Toluca FC Kvinder Vinder
1.41
|
|
Deportivo Toluca FC Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.124
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Querétaro FC Kvinder | Uafgjort (Draw) | Deportivo Toluca FC Kvinder |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.30
|
(0 - 0)
3.80
|
(0 - 1)
3.52
|
|
(2 - 0)
22.00
|
(1 - 1)
6.15
|
(0 - 2)
7.50
|
|
(2 - 1)
21.00
|
(2 - 2)
36.00
|
(1 - 2)
12.50
|
|
(3 - 0)
71.00
|
(0 - 3)
21.00
|
|
|
(3 - 1)
73.00
|
(1 - 3)
34.00
|
|
|
(0 - 4)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Querétaro FC Kvinder | Deportivo Toluca FC Kvinder |
|---|---|
|
(0)
2.95
|
(0)
1.34
|
|
(+1.0)
1.20
|
(-1.0)
3.95
|
|
(+1.5)
1.115
|
(-1.5)
5.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.80
|
(0.5)
1.188
|
|
(1.0)
2.625
|
(1.0)
1.38
|
|
(1.5)
1.64
|
(1.5)
2.02
|
|
(2.0)
1.24
|
(2.0)
3.34
|
|
(2.5)
1.143
|
(2.5)
4.333
|
|
(3.0)
1.004
|
(3.0)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Querétaro FC Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.62
|
(0.5)
2.06
|
|
(1.0)
1.111
|
(1.0)
4.80
|
|
(1.5)
1.055
|
(1.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.63 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Toluca FC Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.44
|
(0.5)
1.444
|
|
(1.0)
1.54
|
(1.0)
2.18
|
|
(1.5)
1.26
|
(1.5)
3.18
|
|
(2.0)
1.036
|
(2.0)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.615 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Querétaro FC Kvinder Scorer | 2.06 | 1.63 |
| Deportivo Toluca FC Kvinder Scorer | 1.45 | 2.45 |
| Begge Hold Scorer | 3.28 | 1.26 |
| Querétaro FC Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 2.06 | 1.63 |
| Deportivo Toluca FC Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 1.45 | 2.45 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.28 | 1.26 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.188 | 3.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.60 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.15 | 1.068 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.05 | 1.174 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.42 | 1.24 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.64 | 2.04 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.35 | 2.79 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.28 | 3.14 |
| Querétaro FC Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.014 |
| Deportivo Toluca FC Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.85 | 1.19 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.80 | 1.003 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.97 | 1.31 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.