| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
8.40 | 3.58 | 1.41 | 2.52 | 1.21 | 1.012 |
(+1.0) 1.58 |
(-1.0) 2.22 |
(2.0) 1.94 |
(2.0) 1.72 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(57)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(60)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Bucheon FC 1995 Vinder
8.40
|
|
Uafgjort (Draw)
3.58
|
|
Pohang Steelers FC Vinder
1.41
|
|
Bucheon FC 1995 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.52
|
|
Bucheon FC 1995 Vinder Eller Pohang Steelers FC Vinder
1.21
|
|
Pohang Steelers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.012
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Bucheon FC 1995 | Uafgjort (Draw) | Pohang Steelers FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
10.50
|
(1 - 1)
3.72
|
(0 - 1)
2.92
|
|
(3 - 1)
38.00
|
(2 - 2)
17.75
|
(0 - 2)
4.95
|
|
(3 - 2)
56.00
|
(1 - 2)
6.95
|
|
|
(0 - 3)
16.25
|
||
|
(1 - 3)
23.00
|
||
|
(2 - 3)
51.00
|
||
|
(0 - 4)
56.00
|
||
|
(1 - 4)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Bucheon FC 1995 | Pohang Steelers FC |
|---|---|
|
(0)
6.15
|
(0)
1.064
|
|
(+1.0)
1.58
|
(-1.0)
2.22
|
|
(+1.5)
1.222
|
(-1.5)
3.54
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.92
|
(1.5)
1.31
|
|
(2.0)
1.94
|
(2.0)
1.72
|
|
(2.5)
1.40
|
(2.5)
2.56
|
|
(3.0)
1.098
|
(3.0)
5.15
|
|
(3.5)
1.057
|
(3.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.70 | 1.98 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Bucheon FC 1995)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.87
|
(0.5)
1.79
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.46
|
|
(1.5)
1.115
|
(1.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.40 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Pohang Steelers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.57
|
(1.5)
2.19
|
|
(2.0)
1.114
|
(2.0)
5.05
|
|
(2.5)
1.06
|
(2.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.38 | 2.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Bucheon FC 1995 Scorer | 1.79 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer | 1.79 | 1.87 |
| Bucheon FC 1995 Scorer - 2. Halvleg | 1.79 | 1.87 |
| Pohang Steelers FC Scorer - 2. Halvleg | 2.19 | 1.57 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.20 | 1.172 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.20 | 1.172 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.01 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.79 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 6.80 | 1.056 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.72 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.34 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.952 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.86 | 1.80 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.01 | 1.68 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.85 | 1.81 |
| Bucheon FC 1995 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.10 | 1.076 |
| Pohang Steelers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.75 | 1.37 |
| Pohang Steelers FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.004 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.10 | 1.62 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.031 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.