| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
51.00 | 7.60 | 1.037 | 6.65 | 1.018 | 1.003 |
(+1.0) 1.22 |
(-1.0) 3.76 |
(1.5) 1.101 |
(1.5) 5.10 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(5)
|
Hovedmarkeder
(7)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(1)
|
I Alt-markeder
(1)
|
Markeder På Mål
(1)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Greenock Morton FC Vinder
51.00
|
|
Uafgjort (Draw)
7.60
|
|
Kelty Hearts FC Vinder
1.037
|
|
Greenock Morton FC Vinder Eller uafgjort (draw)
6.65
|
|
Greenock Morton FC Vinder Eller Kelty Hearts FC Vinder
1.018
|
|
Kelty Hearts FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.003
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/8-finale
|
|
Greenock Morton FC
11.00
|
|
Kelty Hearts FC
1.004
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Greenock Morton FC | Kelty Hearts FC |
|---|---|
|
(+1.0)
1.22
|
(-1.0)
3.76
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.101
|
(1.5)
5.10
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.