| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
22.00 | 4.75 | 1.164 | 3.92 | 1.107 | — |
(+1.0) 1.77 |
(-1.0) 1.93 |
(1.5) 1.67 |
(1.5) 1.99 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(11)
|
Hovedmarkeder
(31)
|
Handicapmarkeder
(8)
|
|
I Alt-markeder
(16)
|
Markeder På Mål
(20)
|
Halvlegsmarkeder
(37)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Perth Glory FC Kvinder Vinder
22.00
|
|
Uafgjort (Draw)
4.75
|
|
Canberra United Kvinder Vinder
1.164
|
|
Perth Glory FC Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
3.92
|
|
Perth Glory FC Kvinder Vinder Eller Canberra United Kvinder Vinder
1.107
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Perth Glory FC Kvinder | Uafgjort (Draw) | Canberra United Kvinder |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
25.00
|
(1 - 1)
4.80
|
(0 - 1)
1.68
|
|
(2 - 2)
53.00
|
(0 - 2)
5.25
|
|
|
(1 - 2)
14.50
|
||
|
(0 - 3)
26.00
|
||
|
(1 - 3)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Perth Glory FC Kvinder | Canberra United Kvinder |
|---|---|
|
(+1.0)
1.77
|
(-1.0)
1.93
|
|
(+1.5)
1.149
|
(-1.5)
4.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.67
|
(1.5)
1.99
|
|
(2.0)
1.132
|
(2.0)
4.45
|
|
(2.5)
1.057
|
(2.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.42 | 2.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Perth Glory FC Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.30
|
(0.5)
3.00
|
| Ulige | Lige |
| 3.58 | 1.22 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Canberra United Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.18
|
| Ulige | Lige |
| 1.188 | 3.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Perth Glory FC Kvinder Scorer | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer | 3.04 | 1.30 |
| Perth Glory FC Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.70 | 1.032 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.80 | 1.123 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.20 | 1.27 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.32 | 2.92 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.28 | 3.14 |
| Canberra United Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.191 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.34 | 1.25 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.