| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 1.86 |
(+2.5) 1.86 |
(3.5) 1.86 |
(3.5) 1.80 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(40)
|
Handicapmarkeder
(17)
|
|
I Alt-markeder
(37)
|
Markeder På Mål
(42)
|
Halvlegsmarkeder
(68)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Unión de Santa Fe | Uafgjort (Draw) | Vélez Sarsfield |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
4.55
|
(2 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
71.00
|
|
(2 - 1)
6.95
|
(3 - 3)
67.00
|
|
|
(3 - 0)
3.52
|
||
|
(3 - 1)
6.30
|
||
|
(3 - 2)
19.75
|
||
|
(4 - 0)
6.05
|
||
|
(4 - 1)
10.75
|
||
|
(4 - 2)
32.00
|
||
|
(5 - 0)
14.75
|
||
|
(5 - 1)
25.00
|
||
|
(5 - 2)
64.00
|
||
|
(6 - 0)
41.00
|
||
|
(6 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Unión de Santa Fe | Vélez Sarsfield |
|---|---|
|
(-4.0)
7.90
|
(+4.0)
1.012
|
|
(-3.5)
3.76
|
(+3.5)
1.178
|
|
(-3.0)
2.84
|
(+3.0)
1.32
|
|
(-2.5)
1.86
|
(+2.5)
1.86
|
|
(-2.0)
1.26
|
(+2.0)
3.16
|
|
(-1.5)
1.13
|
(+1.5)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.25
|
(2.5)
1.117
|
|
(3.0)
3.14
|
(3.0)
1.24
|
|
(3.5)
1.86
|
(3.5)
1.80
|
|
(4.0)
1.37
|
(4.0)
2.52
|
|
(4.5)
1.21
|
(4.5)
3.28
|
|
(5.0)
1.034
|
(5.0)
6.05
|
|
(5.5)
1.016
|
(5.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Unión de Santa Fe)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.65
|
(2.5)
1.36
|
|
(3.0)
1.87
|
(3.0)
1.78
|
|
(3.5)
1.39
|
(3.5)
2.64
|
|
(4.0)
1.102
|
(4.0)
4.90
|
|
(4.5)
1.064
|
(4.5)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vélez Sarsfield)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
2.00
|
|
(1.0)
1.148
|
(1.0)
4.45
|
|
(1.5)
1.08
|
(1.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.64 | 1.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vélez Sarsfield Scorer | 2.05 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer | 2.05 | 1.666 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.35 | 1.09 |
| Unión de Santa Fe Scorer - 2. Halvleg | 1.38 | 2.76 |
| Vélez Sarsfield Scorer - 2. Halvleg | 2.05 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.04 | 1.32 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.42 | 2.875 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.05 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.72 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.65 | 1.146 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 9.40 | 1.019 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 7.50 | 1.048 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.55 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.24 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.33 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.82 | 1.86 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.67 | 2.05 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.64 | 2.10 |
| Unión de Santa Fe Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.66 | 2.06 |
| Unión de Santa Fe Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.22 |
| Unión de Santa Fe Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.016 |
| Vélez Sarsfield Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.90 | 1.025 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.63 | 2.11 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.22 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.016 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.