| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.24 | 4.65 | 12.75 | — | 1.132 | 3.44 |
(-1.0) 1.60 |
(+1.0) 2.20 |
(2.0) 1.92 |
(2.0) 1.74 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(50)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Independiente Avellaneda Vinder
1.24
|
|
Uafgjort (Draw)
4.65
|
|
Deportivo Riestra Vinder
12.75
|
|
Independiente Avellaneda Vinder Eller Deportivo Riestra Vinder
1.132
|
|
Deportivo Riestra Vinder Eller uafgjort (draw)
3.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Independiente Avellaneda | Uafgjort (Draw) | Deportivo Riestra |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.875
|
(1 - 1)
4.90
|
(1 - 2)
17.50
|
|
(2 - 0)
3.88
|
(2 - 2)
23.00
|
(1 - 3)
64.00
|
|
(2 - 1)
7.20
|
||
|
(3 - 0)
10.50
|
||
|
(3 - 1)
19.00
|
||
|
(3 - 2)
51.00
|
||
|
(4 - 0)
35.00
|
||
|
(4 - 1)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Independiente Avellaneda | Deportivo Riestra |
|---|---|
|
(-2.5)
7.00
|
(+2.5)
1.03
|
|
(-2.0)
5.65
|
(+2.0)
1.067
|
|
(-1.5)
2.56
|
(+1.5)
1.39
|
|
(-1.0)
1.60
|
(+1.0)
2.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.76
|
(1.5)
1.31
|
|
(2.0)
1.92
|
(2.0)
1.74
|
|
(2.5)
1.38
|
(2.5)
2.50
|
|
(3.0)
1.084
|
(3.0)
4.80
|
|
(3.5)
1.046
|
(3.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.70 | 2.01 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Independiente Avellaneda)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.78
|
(1.5)
1.82
|
|
(2.0)
1.25
|
(2.0)
3.40
|
|
(2.5)
1.129
|
(2.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.48 | 2.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Riestra)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.11
|
|
(1.0)
1.116
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.065
|
(1.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.76 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Deportivo Riestra Scorer | 2.17 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer | 2.17 | 1.60 |
| Independiente Avellaneda Scorer - 2. Halvleg | 1.86 | 1.82 |
| Deportivo Riestra Scorer - 2. Halvleg | 2.17 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.30 | 1.172 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.30 | 1.172 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.82 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.17 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.60 | 1.046 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.90 | 1.133 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.88 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.40 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.26 | 1.55 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.83 | 1.85 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.615 | 2.14 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.57 | 2.22 |
| Independiente Avellaneda Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.16 | 1.60 |
| Independiente Avellaneda Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.00 | 1.059 |
| Deportivo Riestra Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.20 | 1.022 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.90 | 1.78 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.45 | 1.073 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.