| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
8.50 | 3.74 | 1.40 | 2.61 | 1.21 | 1.021 |
(+1.0) 1.70 |
(-1.0) 2.04 |
(2.0) 2.11 |
(2.0) 1.61 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(58)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(62)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Talleres de Córdoba Vinder
8.50
|
|
Uafgjort (Draw)
3.74
|
|
Club Estudiantes de La Plata Vinder
1.40
|
|
Talleres de Córdoba Vinder Eller uafgjort (draw)
2.61
|
|
Talleres de Córdoba Vinder Eller Club Estudiantes de La Plata Vinder
1.21
|
|
Club Estudiantes de La Plata Vinder Eller uafgjort (draw)
1.021
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Talleres de Córdoba | Uafgjort (Draw) | Club Estudiantes de La Plata |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
11.25
|
(1 - 1)
3.98
|
(0 - 1)
3.14
|
|
(3 - 1)
41.00
|
(2 - 2)
16.75
|
(0 - 2)
4.75
|
|
(3 - 2)
53.00
|
(1 - 2)
6.60
|
|
|
(0 - 3)
14.00
|
||
|
(1 - 3)
19.75
|
||
|
(2 - 3)
46.00
|
||
|
(0 - 4)
48.00
|
||
|
(1 - 4)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Talleres de Córdoba | Club Estudiantes de La Plata |
|---|---|
|
(0)
6.15
|
(0)
1.052
|
|
(+1.0)
1.70
|
(-1.0)
2.04
|
|
(+1.5)
1.26
|
(-1.5)
3.16
|
|
(+2.0)
1.015
|
(-2.0)
7.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.00
|
(1.5)
1.26
|
|
(2.0)
2.11
|
(2.0)
1.61
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.34
|
|
(3.0)
1.119
|
(3.0)
4.25
|
|
(3.5)
1.068
|
(3.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.72 | 1.98 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Talleres de Córdoba)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.83
|
(0.5)
1.77
|
|
(1.0)
1.25
|
(1.0)
3.40
|
|
(1.5)
1.129
|
(1.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 2.40 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Estudiantes de La Plata)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.66
|
(1.5)
1.96
|
|
(2.0)
1.175
|
(2.0)
4.10
|
|
(2.5)
1.093
|
(2.5)
5.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.43 | 2.58 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Talleres de Córdoba Scorer | 1.81 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer | 1.81 | 1.87 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 10.25 | 1.012 |
| Talleres de Córdoba Scorer - 2. Halvleg | 1.81 | 1.87 |
| Club Estudiantes de La Plata Scorer - 2. Halvleg | 2.02 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.84 | 1.21 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.84 | 1.96 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.81 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.88 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 6.25 | 1.078 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.98 | 1.197 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.40 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.98 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.87 | 1.81 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.08 | 1.65 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.88 | 1.80 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.85 | 1.83 |
| Talleres de Córdoba Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.15 | 1.081 |
| Club Estudiantes de La Plata Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.51 | 1.45 |
| Club Estudiantes de La Plata Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.90 | 1.026 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.98 | 1.72 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.054 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.