| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.5) 1.70 |
(+3.5) 2.01 |
(4.5) 1.96 |
(4.5) 1.71 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(37)
|
Handicapmarkeder
(17)
|
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(63)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC St. Gallen 1879 | Uafgjort (Draw) | FC Lugano |
|---|---|---|
|
(3 - 0)
4.95
|
||
|
(3 - 1)
8.20
|
||
|
(3 - 2)
27.00
|
||
|
(4 - 0)
3.60
|
||
|
(4 - 1)
6.55
|
||
|
(4 - 2)
22.00
|
||
|
(4 - 3)
76.00
|
||
|
(5 - 0)
5.60
|
||
|
(5 - 1)
10.25
|
||
|
(5 - 2)
32.00
|
||
|
(6 - 0)
12.75
|
||
|
(6 - 1)
22.00
|
||
|
(6 - 2)
61.00
|
||
|
(7 - 0)
34.00
|
||
|
(7 - 1)
53.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| FC St. Gallen 1879 | FC Lugano |
|---|---|
|
(-5.5)
8.10
|
(+5.5)
1.023
|
|
(-5.0)
6.95
|
(+5.0)
1.044
|
|
(-4.5)
3.38
|
(+4.5)
1.24
|
|
(-4.0)
2.48
|
(+4.0)
1.43
|
|
(-3.5)
1.70
|
(+3.5)
2.01
|
|
(-3.0)
1.195
|
(+3.0)
3.76
|
|
(-2.5)
1.103
|
(+2.5)
5.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
4.95
|
(3.5)
1.108
|
|
(4.0)
3.58
|
(4.0)
1.21
|
|
(4.5)
1.96
|
(4.5)
1.71
|
|
(5.0)
1.46
|
(5.0)
2.375
|
|
(5.5)
1.27
|
(5.5)
3.14
|
|
(6.0)
1.065
|
(6.0)
6.00
|
|
(6.5)
1.041
|
(6.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC St. Gallen 1879)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.0)
2.11
|
(4.0)
1.61
|
|
(4.5)
1.48
|
(4.5)
2.35
|
|
(5.0)
1.145
|
(5.0)
4.333
|
|
(5.5)
1.095
|
(5.5)
5.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.71 | 1.97 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Lugano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
2.09
|
|
(1.0)
1.12
|
(1.0)
4.95
|
|
(1.5)
1.064
|
(1.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.67 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Lugano Scorer | 2.09 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer | 2.09 | 1.63 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.45 | 1.064 |
| FC St. Gallen 1879 Scorer - 2. Halvleg | 1.30 | 3.08 |
| FC Lugano Scorer - 2. Halvleg | 2.09 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.93 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.93 | 1.33 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.36 | 3.16 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.09 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 4.40 | 1.154 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 8.30 | 1.028 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.67 | 1.39 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.40 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.82 | 1.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.65 | 2.05 |
| FC St. Gallen 1879 Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.57 | 2.19 |
| FC St. Gallen 1879 Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.27 |
| FC Lugano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.40 | 1.013 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.57 | 2.19 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.27 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.