| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.97 | 2.375 | 5.90 | 1.077 | 1.48 | 1.69 |
(-1.0) 3.58 |
(+1.0) 1.25 |
(1.0) 2.06 |
(1.0) 1.64 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(53)
|
|
Handicapmarkeder
(11)
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(33)
|
|
Halvlegsmarkeder
(60)
|
Markeder på hjørnespark
(33)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Union Saint-Gilloise Vinder
1.97
|
|
Uafgjort (Draw)
2.375
|
|
Genk Vinder
5.90
|
|
Union Saint-Gilloise Vinder Eller uafgjort (draw)
1.077
|
|
Union Saint-Gilloise Vinder Eller Genk Vinder
1.48
|
|
Genk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.69
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Union Saint-Gilloise | Uafgjort (Draw) | Genk |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.06
|
(0 - 0)
3.08
|
(0 - 1)
7.60
|
|
(2 - 0)
6.90
|
(1 - 1)
7.80
|
(0 - 2)
34.00
|
|
(2 - 1)
16.25
|
(2 - 2)
56.00
|
(1 - 2)
35.00
|
|
(3 - 0)
20.50
|
||
|
(3 - 1)
43.00
|
||
|
(4 - 0)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Union Saint-Gilloise | Genk |
|---|---|
|
(-1.5)
4.75
|
(+1.5)
1.114
|
|
(-1.0)
3.58
|
(+1.0)
1.25
|
|
(0)
1.193
|
(0)
3.64
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.95
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.06
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.375
|
|
(2.0)
1.109
|
(2.0)
4.35
|
|
(2.5)
1.062
|
(2.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Union Saint-Gilloise)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.27
|
(0.5)
1.49
|
|
(1.0)
1.49
|
(1.0)
2.36
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.48
|
|
(2.0)
1.03
|
(2.0)
7.10
|
|
(2.5)
1.017
|
(2.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Genk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.36
|
(0.5)
2.65
|
|
(1.0)
1.038
|
(1.0)
7.70
|
|
(1.5)
1.019
|
(1.5)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 3.34 | 1.27 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Union Saint-Gilloise Scorer | 1.52 | 2.33 |
| Genk Scorer | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer | 4.55 | 1.154 |
| Union Saint-Gilloise Scorer - 2. Halvleg | 1.52 | 2.33 |
| Genk Scorer - 2. Halvleg | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.55 | 1.154 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.55 | 1.154 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.29 | 3.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.55 | 1.154 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.30 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.80 | 1.043 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.30 | 1.114 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.70 | 1.143 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.46 | 2.49 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.22 | 3.74 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.168 | 4.333 |
| Union Saint-Gilloise Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.15 | 1.184 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.56 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(10.5)
7.60
|
(10.5)
1.039
|
|
(11.5)
3.56
|
(11.5)
1.24
|
|
(12.5)
2.10
|
(12.5)
1.64
|
|
(13.5)
1.48
|
(13.5)
2.43
|
|
(14.5)
1.193
|
(14.5)
3.92
|
|
(15.5)
1.055
|
(15.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.