| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.62 | 2.66 | 2.80 | 1.32 | 1.35 | 1.37 |
(0) 1.79 |
(0) 1.90 |
(3.5) 1.95 |
(3.5) 1.70 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(66)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(34)
|
Markeder På Mål
(41)
|
Halvlegsmarkeder
(110)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Deportivo Táchira F.C. Vinder
2.62
|
|
Uafgjort (Draw)
2.66
|
|
Academia Puerto Cabello Vinder
2.80
|
|
Deportivo Táchira F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
|
Deportivo Táchira F.C. Vinder Eller Academia Puerto Cabello Vinder
1.35
|
|
Academia Puerto Cabello Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Deportivo Táchira F.C. | Uafgjort (Draw) | Academia Puerto Cabello |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
4.95
|
(1 - 1)
4.90
|
(1 - 2)
5.20
|
|
(3 - 1)
11.00
|
(2 - 2)
5.35
|
(1 - 3)
12.00
|
|
(3 - 2)
11.50
|
(3 - 3)
23.00
|
(2 - 3)
12.25
|
|
(4 - 1)
31.00
|
(1 - 4)
35.00
|
|
|
(4 - 2)
34.00
|
(2 - 4)
38.00
|
|
|
(4 - 3)
61.00
|
(3 - 4)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Deportivo Táchira F.C. | Academia Puerto Cabello |
|---|---|
|
(-1.5)
6.80
|
(+1.5)
1.056
|
|
(-1.0)
5.50
|
(+1.0)
1.098
|
|
(0)
1.79
|
(0)
1.90
|
|
(+1.0)
1.076
|
(-1.0)
6.05
|
|
(+1.5)
1.041
|
(-1.5)
7.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.80
|
(2.5)
1.108
|
|
(3.0)
3.52
|
(3.0)
1.21
|
|
(3.5)
1.95
|
(3.5)
1.70
|
|
(4.0)
1.444
|
(4.0)
2.40
|
|
(4.5)
1.26
|
(4.5)
3.16
|
|
(5.0)
1.063
|
(5.0)
5.90
|
|
(5.5)
1.04
|
(5.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Táchira F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.35
|
(1.5)
1.48
|
|
(2.0)
1.50
|
(2.0)
2.27
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.30
|
|
(3.0)
1.027
|
(3.0)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.60 | 2.11 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Academia Puerto Cabello)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.22
|
(1.5)
1.533
|
|
(2.0)
1.44
|
(2.0)
2.42
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.54
|
| Ulige | Lige |
| 1.58 | 2.15 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Deportivo Táchira F.C. Vinder
4.55
|
|
Uafgjort (Draw)
1.44
|
|
Academia Puerto Cabello Vinder
4.95
|
|
Deportivo Táchira F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.093
|
|
Deportivo Táchira F.C. Vinder Eller Academia Puerto Cabello Vinder
2.375
|
|
Academia Puerto Cabello Vinder Eller uafgjort (draw)
1.115
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Deportivo Táchira F.C. | Academia Puerto Cabello |
|---|---|
|
(0)
1.78
|
(0)
1.86
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.58
|
(2.5)
2.13
|
|
(3.0)
1.10
|
(3.0)
5.00
|
|
(3.5)
1.05
|
(3.5)
6.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.71 | 1.37 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Táchira F.C.) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
3.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Academia Puerto Cabello) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.198
|
(1.5)
3.78
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.