| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.77 | 3.20 | 4.50 | 1.141 | 1.28 | 1.88 |
(-1.0) 2.58 |
(+1.0) 1.444 |
(2.0) 1.83 |
(2.0) 1.83 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(31)
|
Hovedmarkeder
(83)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(58)
|
Halvlegsmarkeder
(95)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Minnesota United FC Vinder
1.77
|
|
Uafgjort (Draw)
3.20
|
|
San Jose Earthquakes Vinder
4.50
|
|
Minnesota United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.141
|
|
Minnesota United FC Vinder Eller San Jose Earthquakes Vinder
1.28
|
|
San Jose Earthquakes Vinder Eller uafgjort (draw)
1.88
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Minnesota United FC | Uafgjort (Draw) | San Jose Earthquakes |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.35
|
(0 - 0)
6.65
|
(0 - 1)
8.40
|
|
(2 - 0)
6.45
|
(1 - 1)
5.60
|
(0 - 2)
22.00
|
|
(2 - 1)
8.00
|
(2 - 2)
19.25
|
(1 - 2)
15.00
|
|
(3 - 0)
13.25
|
(0 - 3)
67.00
|
|
|
(3 - 1)
17.00
|
(1 - 3)
51.00
|
|
|
(3 - 2)
38.00
|
(2 - 3)
64.00
|
|
|
(4 - 0)
33.00
|
||
|
(4 - 1)
43.00
|
||
|
(4 - 2)
81.00
|
||
|
(5 - 0)
83.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Minnesota United FC | San Jose Earthquakes |
|---|---|
|
(-2.5)
7.20
|
(+2.5)
1.026
|
|
(-2.0)
6.30
|
(+2.0)
1.047
|
|
(-1.5)
3.38
|
(+1.5)
1.23
|
|
(-1.0)
2.58
|
(+1.0)
1.444
|
|
(0)
1.25
|
(0)
3.18
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
5.95
|
(0.5)
1.038
|
|
(1.0)
4.85
|
(1.0)
1.082
|
|
(1.5)
2.35
|
(1.5)
1.43
|
|
(2.0)
1.83
|
(2.0)
1.83
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.34
|
|
(3.0)
1.162
|
(3.0)
3.70
|
|
(3.5)
1.107
|
(3.5)
4.40
|
|
(4.0)
1.001
|
(4.0)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Minnesota United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.62
|
(0.5)
1.196
|
|
(1.0)
2.47
|
(1.0)
1.44
|
|
(1.5)
1.61
|
(1.5)
2.12
|
|
(2.0)
1.23
|
(2.0)
3.48
|
|
(2.5)
1.137
|
(2.5)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (San Jose Earthquakes)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.95
|
(0.5)
1.67
|
|
(1.0)
1.31
|
(1.0)
3.02
|
|
(1.5)
1.157
|
(1.5)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.31 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Minnesota United FC Scorer | 1.21 | 3.84 |
| San Jose Earthquakes Scorer | 1.71 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer | 2.22 | 1.57 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 9.70 | 1.016 |
| Mål I Begge Halvlege | 4.45 | 1.161 |
| Minnesota United FC Scorer - Begge Halvlege | 7.20 | 1.055 |
| Minnesota United FC Scorer - 1. Halvleg | 5.45 | 1.107 |
| Minnesota United FC Scorer - 2. Halvleg | 1.31 | 3.08 |
| San Jose Earthquakes Scorer - 1. Halvleg | 8.40 | 1.032 |
| San Jose Earthquakes Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.55 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.49 | 1.46 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.93 | 1.87 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.047 | 6.65 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.22 | 1.57 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.65 | 1.099 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 11.00 | 1.003 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.60 | 1.101 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.58 | 1.43 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.33 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.46 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.83 | 1.85 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.64 | 2.10 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.59 | 2.18 |
| Minnesota United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.51 | 1.45 |
| Minnesota United FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.30 | 1.077 |
| San Jose Earthquakes Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.35 | 1.075 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.50 | 1.104 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.01 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Minnesota United FC Vinder
6.15
|
|
Uafgjort (Draw)
1.179
|
|
San Jose Earthquakes Vinder
10.75
|
|
Minnesota United FC Vinder Eller San Jose Earthquakes Vinder
3.90
|
|
San Jose Earthquakes Vinder Eller uafgjort (draw)
1.062
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Minnesota United FC | San Jose Earthquakes |
|---|---|
|
(0)
1.44
|
(0)
2.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.24
|
(0.5)
3.48
|
| Ulige | Lige |
| 4.25 | 1.173 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Minnesota United FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.107
|
(0.5)
5.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (San Jose Earthquakes) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.032
|
(0.5)
8.40
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.