| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
6.15 | 3.56 | 1.49 | 2.26 | 1.20 | 1.052 |
(+1.0) 1.59 |
(-1.0) 2.20 |
(2.5) 1.82 |
(2.5) 1.82 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(67)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(36)
|
Markeder På Mål
(46)
|
Halvlegsmarkeder
(86)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Portuguesa F.C. Vinder
6.15
|
|
Uafgjort (Draw)
3.56
|
|
Deportivo La Guaira F.C. Vinder
1.49
|
|
Portuguesa F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
2.26
|
|
Portuguesa F.C. Vinder Eller Deportivo La Guaira F.C. Vinder
1.20
|
|
Deportivo La Guaira F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.052
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Portuguesa F.C. | Uafgjort (Draw) | Deportivo La Guaira F.C. |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
8.90
|
(1 - 1)
4.15
|
(0 - 1)
4.45
|
|
(3 - 1)
27.00
|
(2 - 2)
11.25
|
(0 - 2)
5.40
|
|
(3 - 2)
32.00
|
(3 - 3)
64.00
|
(1 - 2)
5.65
|
|
(4 - 1)
76.00
|
(0 - 3)
13.25
|
|
|
(1 - 3)
14.50
|
||
|
(2 - 3)
28.00
|
||
|
(0 - 4)
41.00
|
||
|
(1 - 4)
46.00
|
||
|
(2 - 4)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Portuguesa F.C. | Deportivo La Guaira F.C. |
|---|---|
|
(0)
4.70
|
(0)
1.136
|
|
(+1.0)
1.59
|
(-1.0)
2.20
|
|
(+1.5)
1.28
|
(-1.5)
3.20
|
|
(+2.0)
1.041
|
(-2.0)
7.60
|
|
(+2.5)
1.019
|
(-2.5)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.40
|
(1.5)
1.134
|
|
(2.0)
3.10
|
(2.0)
1.27
|
|
(2.5)
1.82
|
(2.5)
1.82
|
|
(3.0)
1.36
|
(3.0)
2.67
|
|
(3.5)
1.21
|
(3.5)
3.52
|
|
(4.0)
1.035
|
(4.0)
6.95
|
|
(4.5)
1.018
|
(4.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.77 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Portuguesa F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.36
|
(0.5)
1.47
|
|
(1.0)
1.52
|
(1.0)
2.25
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.25
|
|
(2.0)
1.029
|
(2.0)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo La Guaira F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.95
|
(1.5)
1.70
|
|
(2.0)
1.285
|
(2.0)
3.04
|
|
(2.5)
1.14
|
(2.5)
4.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.50 | 2.31 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Portuguesa F.C. Scorer | 1.48 | 2.36 |
| Begge Hold Scorer | 1.48 | 2.36 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.15 | 1.068 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.24 | 3.34 |
| Portuguesa F.C. Scorer - Begge Halvlege | 9.10 | 1.011 |
| Deportivo La Guaira F.C. Scorer - Begge Halvlege | 2.01 | 1.66 |
| Portuguesa F.C. Scorer - 1. Halvleg | 5.65 | 1.085 |
| Portuguesa F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| Deportivo La Guaira F.C. Scorer - 2. Halvleg | 2.01 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.65 | 1.085 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.50 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.50 | 1.43 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.55 | 2.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.48 | 2.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.09 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.88 | 1.189 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.15 | 1.166 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.75 | 1.90 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.73 | 1.363 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.36 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.29 | 1.51 |
| Portuguesa F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.20 | 1.162 |
| Deportivo La Guaira F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.24 | 1.53 |
| Deportivo La Guaira F.C. Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.041 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.666 | 2.01 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.30 | 1.099 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Portuguesa F.C. Vinder
38.00
|
|
Uafgjort (Draw)
7.20
|
|
Deportivo La Guaira F.C. Vinder
1.049
|
|
Portuguesa F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
6.10
|
|
Portuguesa F.C. Vinder Eller Deportivo La Guaira F.C. Vinder
1.022
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Portuguesa F.C. | Deportivo La Guaira F.C. |
|---|---|
|
(+1.0)
1.80
|
(-1.0)
1.84
|
|
(+1.5)
1.059
|
(-1.5)
6.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.285
|
(1.5)
3.08
|
| Ulige | Lige |
| 1.21 | 3.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Portuguesa F.C.) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.085
|
(0.5)
5.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo La Guaira F.C.) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.082
|
(1.5)
5.70
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.