| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.55 | 4.00 | 1.55 | 2.13 | 1.157 | 1.118 |
(+1.0) 1.69 |
(-1.0) 2.03 |
(3.5) 1.92 |
(3.5) 1.72 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(33)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(36)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Schaffhausen Vinder
4.55
|
|
Uafgjort (Draw)
4.00
|
|
FC Biel-Bienne 1896 Vinder
1.55
|
|
FC Schaffhausen Vinder Eller uafgjort (draw)
2.13
|
|
FC Schaffhausen Vinder Eller FC Biel-Bienne 1896 Vinder
1.157
|
|
FC Biel-Bienne 1896 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.118
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Schaffhausen | FC Biel-Bienne 1896 |
|---|---|
|
(+1.0)
1.69
|
(-1.0)
2.03
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
9.20
|
(2.0)
1.003
|
|
(2.5)
3.58
|
(2.5)
1.21
|
|
(3.0)
2.83
|
(3.0)
1.33
|
|
(3.5)
1.92
|
(3.5)
1.72
|
|
(4.0)
1.51
|
(4.0)
2.26
|
|
(4.5)
1.33
|
(4.5)
2.83
|
|
(5.0)
1.126
|
(5.0)
4.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Schaffhausen)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.66
|
(1.0)
1.363
|
|
(1.5)
1.64
|
(1.5)
2.00
|
|
(2.0)
1.25
|
(2.0)
3.22
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Biel-Bienne 1896)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.30
|
(1.5)
1.24
|
|
(2.0)
2.22
|
(2.0)
1.52
|
|
(2.5)
1.51
|
(2.5)
2.24
|
| Ulige | Lige |
| 1.71 | 1.95 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Schaffhausen Vinder
12.50
|
|
Uafgjort (Draw)
3.90
|
|
FC Biel-Bienne 1896 Vinder
1.28
|
|
FC Schaffhausen Vinder Eller uafgjort (draw)
2.98
|
|
FC Schaffhausen Vinder Eller FC Biel-Bienne 1896 Vinder
1.162
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Schaffhausen | FC Biel-Bienne 1896 |
|---|---|
|
(+1.0)
1.60
|
(-1.0)
2.11
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.10
|
(1.5)
1.58
|
|
(2.0)
1.38
|
(2.0)
2.60
|
|
(2.5)
1.182
|
(2.5)
3.82
|
| Ulige | Lige |
| 1.55 | 2.20 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Schaffhausen) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.048
|
(1.0)
6.90
|
|
(1.5)
1.012
|
(1.5)
9.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Biel-Bienne 1896) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.333
|
(1.5)
2.86
|
|
(2.0)
1.005
|
(2.0)
9.60
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.