| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.70 | 2.77 | 6.00 | 1.055 | 1.333 | 1.90 |
(0) 1.18 |
(0) 4.25 |
(1.5) 2.18 |
(1.5) 1.55 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(10)
|
Hovedmarkeder
(23)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(19)
|
Markeder På Mål
(11)
|
Halvlegsmarkeder
(15)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Istaravshan Vinder
1.70
|
|
Uafgjort (Draw)
2.77
|
|
Regar-TadAZ Tursunzoda Vinder
6.00
|
|
FC Istaravshan Vinder Eller uafgjort (draw)
1.055
|
|
FC Istaravshan Vinder Eller Regar-TadAZ Tursunzoda Vinder
1.333
|
|
Regar-TadAZ Tursunzoda Vinder Eller uafgjort (draw)
1.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Istaravshan | Regar-TadAZ Tursunzoda |
|---|---|
|
(0)
1.18
|
(0)
4.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.18
|
(1.5)
1.55
|
|
(2.0)
1.42
|
(2.0)
2.49
|
|
(2.5)
1.186
|
(2.5)
3.82
|
| Ulige | Lige |
| 1.58 | 2.15 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Istaravshan)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.115
|
(1.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.083 | 5.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Regar-TadAZ Tursunzoda)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.909
|
(0.5)
1.72
|
|
(1.0)
1.27
|
(1.0)
3.125
|
|
(1.5)
1.127
|
(1.5)
4.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.31 | 1.50 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.