| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.22 | 3.38 | 2.71 | 1.34 | 1.222 | 1.51 |
(0) 1.69 |
(0) 2.03 |
(2.5) 1.97 |
(2.5) 1.68 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(27)
|
Hovedmarkeder
(34)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(37)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder
2.22
|
|
Uafgjort (Draw)
3.38
|
|
Girona Kvinder Vinder
2.71
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.34
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder Eller Girona Kvinder Vinder
1.222
|
|
Girona Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder
1.72
|
|
Girona Kvinder
1.98
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| CE Sant Gabriel Kvinder | Girona Kvinder |
|---|---|
|
(0)
1.69
|
(0)
2.03
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.82
|
(1.5)
1.186
|
|
(2.0)
2.97
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.97
|
(2.5)
1.68
|
|
(3.0)
1.56
|
(3.0)
2.15
|
|
(3.5)
1.36
|
(3.5)
2.70
|
|
(4.0)
1.144
|
(4.0)
4.333
|
|
(4.5)
1.103
|
(4.5)
5.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CE Sant Gabriel Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.78
|
(1.0)
1.333
|
|
(1.5)
1.68
|
(1.5)
1.95
|
|
(2.0)
1.27
|
(2.0)
3.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Girona Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.31
|
(1.0)
1.48
|
|
(1.5)
1.53
|
(1.5)
2.19
|
|
(2.0)
1.175
|
(2.0)
3.86
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder
3.20
|
|
Uafgjort (Draw)
1.87
|
|
Girona Kvinder Vinder
3.72
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.179
|
|
CE Sant Gabriel Kvinder Vinder Eller Girona Kvinder Vinder
1.72
|
|
Girona Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| CE Sant Gabriel Kvinder | Girona Kvinder |
|---|---|
|
(0)
1.72
|
(0)
1.93
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.32
|
(0.5)
1.48
|
|
(1.0)
1.53
|
(1.0)
2.20
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.24
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CE Sant Gabriel Kvinder) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.064
|
(1.0)
6.25
|
|
(1.5)
1.021
|
(1.5)
8.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Girona Kvinder) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.038
|
(1.0)
7.40
|
|
(1.5)
1.006
|
(1.5)
9.50
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.