|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1, Inklusive Al Overtid
|
2
Vinder 2, Inklusive Al Overtid
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.21 | 4.05 |
(-8.5) 1.909 |
(+8.5) 1.79 |
(177.5) 1.87 |
(177.5) 1.82 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(35)
|
Hovedmarkeder
(6)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(6)
|
I Alt-markeder
(12)
|
Halvlegsmarkeder
(11)
|
|
|
Periodemarkeder
(26)
|
Statistikker
(27)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kampvinder Inklusive Al Overtid
|
|
Manresa
1.21
|
|
Obradoiro CAB
4.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I Ordinær Spilletid
|
|
Manresa Vinder
1.22
|
|
Uafgjort (Draw)
14.25
|
|
Obradoiro CAB Vinder
4.40
|
|
Manresa Vinder Eller uafgjort (draw)
1.125
|
|
Obradoiro CAB Vinder Eller uafgjort (draw)
3.36
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 6)
|
| Manresa | Obradoiro CAB |
|---|---|
|
(-10.5)
2.23
|
(+6.5)
2.05
|
|
(-9.5)
2.06
|
(+7.5)
1.909
|
|
(-8.5)
1.909
|
(+8.5)
1.79
|
|
(-7.5)
1.77
|
(+9.5)
1.66
|
|
(-6.5)
1.65
|
(+10.5)
1.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 44)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(176.5)
1.94
|
(176.5)
1.72
|
|
(177.0)
1.90
|
(177.0)
1.77
|
|
(177.5)
1.87
|
(177.5)
1.82
|
|
(178.0)
1.82
|
(178.0)
1.85
|
|
(178.5)
1.77
|
(178.5)
1.88
|
| Ulige | Lige |
| 1.80 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Manresa)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(92.5)
1.88
|
(92.5)
1.76
|
|
(93.0)
1.83
|
(93.0)
1.83
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Obradoiro CAB)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(84.5)
1.86
|
(84.5)
1.78
|
|
(85.0)
1.81
|
(85.0)
1.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Periode
|
|
Manresa Vinder
1.178
|
|
Uafgjort (Draw)
15.25
|
|
Obradoiro CAB Vinder
4.95
|
|
Manresa Vinder Eller uafgjort (draw)
1.093
|
|
Obradoiro CAB Vinder Eller uafgjort (draw)
3.74
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Periode Med Handicap
(nuværende pointforskel: 6)
|
| Manresa | Obradoiro CAB |
|---|---|
|
(-6.5)
1.85
|
(+6.5)
1.81
|
|
(-6.0)
1.76
|
(+6.0)
1.909
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt - 2. Periode
(nuværende antal point: 6)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(45.0)
1.84
|
(45.0)
1.82
|
|
(45.5)
1.77
|
(45.5)
1.89
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Manresa) - 2. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(25.5)
1.86
|
(25.5)
1.80
|
|
(26.0)
1.75
|
(26.0)
1.92
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Obradoiro CAB) - 2. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(19.0)
1.92
|
(19.0)
1.75
|
|
(19.5)
1.79
|
(19.5)
1.87
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Manresa Vinder
1.75
|
|
Uafgjort (Draw)
12.50
|
|
Obradoiro CAB Vinder
2.16
|
|
Manresa Vinder Eller uafgjort (draw)
1.53
|
|
Obradoiro CAB Vinder Eller uafgjort (draw)
1.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| Manresa | Obradoiro CAB |
|---|---|
|
(-1.5)
1.92
|
(+1.5)
1.75
|
|
(-1.0)
1.83
|
(+1.0)
1.83
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(46.5)
1.87
|
(46.5)
1.79
|
|
(47.0)
1.80
|
(47.0)
1.86
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Manresa) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(23.5)
1.909
|
(23.5)
1.76
|
|
(24.0)
1.80
|
(24.0)
1.86
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Obradoiro CAB) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(22.5)
1.92
|
(22.5)
1.75
|
|
(23.0)
1.80
|
(23.0)
1.86
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.