| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.66 | 2.85 | 2.04 | 1.60 | 1.31 | 1.191 |
(0) 2.56 |
(0) 1.44 |
(1.5) 2.14 |
(1.5) 1.57 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(31)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(29)
|
Halvlegsmarkeder
(30)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.A. Progreso Reserver Vinder
3.66
|
|
Uafgjort (Draw)
2.85
|
|
Racing Club de Montevideo Reserver Vinder
2.04
|
|
C.A. Progreso Reserver Vinder Eller uafgjort (draw)
1.60
|
|
C.A. Progreso Reserver Vinder Eller Racing Club de Montevideo Reserver Vinder
1.31
|
|
Racing Club de Montevideo Reserver Vinder Eller uafgjort (draw)
1.191
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| C.A. Progreso Reserver | Racing Club de Montevideo Reserver |
|---|---|
|
(0)
2.56
|
(0)
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
5.60
|
(0.5)
1.079
|
|
(1.0)
4.30
|
(1.0)
1.148
|
|
(1.5)
2.14
|
(1.5)
1.57
|
|
(2.0)
1.60
|
(2.0)
2.08
|
|
(2.5)
1.34
|
(2.5)
2.78
|
|
(3.0)
1.108
|
(3.0)
4.95
|
|
(3.5)
1.072
|
(3.5)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.A. Progreso Reserver)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.06
|
(0.5)
1.62
|
|
(1.0)
1.333
|
(1.0)
2.79
|
|
(1.5)
1.159
|
(1.5)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.22 | 1.54 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Racing Club de Montevideo Reserver)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.88
|
(1.0)
1.73
|
|
(1.5)
1.39
|
(1.5)
2.57
|
|
(2.0)
1.101
|
(2.0)
4.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
C.A. Progreso Reserver Vinder
7.20
|
|
Uafgjort (Draw)
1.26
|
|
Racing Club de Montevideo Reserver Vinder
5.45
|
|
C.A. Progreso Reserver Vinder Eller uafgjort (draw)
1.071
|
|
C.A. Progreso Reserver Vinder Eller Racing Club de Montevideo Reserver Vinder
3.10
|
|
Racing Club de Montevideo Reserver Vinder Eller uafgjort (draw)
1.022
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| C.A. Progreso Reserver | Racing Club de Montevideo Reserver |
|---|---|
|
(0)
2.06
|
(0)
1.63
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.34
|
(0.5)
2.77
|
| Ulige | Lige |
| 3.42 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.A. Progreso Reserver) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.086
|
(0.5)
5.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Racing Club de Montevideo Reserver) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.129
|
(0.5)
4.70
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.