| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
10.75 | 4.60 | 1.24 | 3.26 | 1.114 | 1.004 |
(+1.0) 2.25 |
(-1.0) 1.56 |
(2.5) 1.69 |
(2.5) 1.97 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(51)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Monagas S.C. Vinder
10.75
|
|
Uafgjort (Draw)
4.60
|
|
Deportivo Táchira F.C. Vinder
1.24
|
|
Monagas S.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
3.26
|
|
Monagas S.C. Vinder Eller Deportivo Táchira F.C. Vinder
1.114
|
|
Deportivo Táchira F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.004
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Monagas S.C. | Uafgjort (Draw) | Deportivo Táchira F.C. |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
15.00
|
(1 - 1)
5.20
|
(0 - 1)
3.96
|
|
(3 - 1)
53.00
|
(2 - 2)
16.00
|
(0 - 2)
4.10
|
|
(3 - 2)
56.00
|
(1 - 2)
5.95
|
|
|
(0 - 3)
8.70
|
||
|
(1 - 3)
13.00
|
||
|
(2 - 3)
33.00
|
||
|
(0 - 4)
25.00
|
||
|
(1 - 4)
36.00
|
||
|
(2 - 4)
73.00
|
||
|
(0 - 5)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Monagas S.C. | Deportivo Táchira F.C. |
|---|---|
|
(0)
8.90
|
(0)
1.019
|
|
(+1.0)
2.25
|
(-1.0)
1.56
|
|
(+1.5)
1.50
|
(-1.5)
2.34
|
|
(+2.0)
1.139
|
(-2.0)
4.65
|
|
(+2.5)
1.081
|
(-2.5)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.92
|
(1.5)
1.17
|
|
(2.0)
2.71
|
(2.0)
1.35
|
|
(2.5)
1.69
|
(2.5)
1.97
|
|
(3.0)
1.28
|
(3.0)
3.04
|
|
(3.5)
1.161
|
(3.5)
4.05
|
|
(4.0)
1.013
|
(4.0)
8.20
|
|
(4.5)
1.001
|
(4.5)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.75 | 1.90 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Monagas S.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.82
|
(0.5)
1.80
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.54
|
|
(1.5)
1.105
|
(1.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.41 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Táchira F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.16
|
(1.5)
1.56
|
|
(2.0)
1.47
|
(2.0)
2.375
|
|
(2.5)
1.22
|
(2.5)
3.46
|
|
(3.0)
1.023
|
(3.0)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.57 | 2.16 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Monagas S.C. Scorer | 1.81 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer | 1.81 | 1.83 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.40 | 1.02 |
| Monagas S.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.81 | 1.83 |
| Deportivo Táchira F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.57 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.04 | 1.30 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.53 | 2.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.81 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.56 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.80 | 1.124 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.20 | 1.103 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.79 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.13 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.27 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.88 | 1.76 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.81 | 1.83 |
| Monagas S.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.65 | 1.053 |
| Deportivo Táchira F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.86 | 1.78 |
| Deportivo Táchira F.C. Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.15 | 1.105 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.615 | 2.08 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.65 | 1.131 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.