|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.46 | 3.68 | 2.36 | 1.48 | 1.21 | 1.444 |
(0) 1.87 |
(0) 1.80 |
(3.5) 1.59 |
(3.5) 2.17 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(33)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Harju JK Laagri U19 Vinder
2.46
|
|
Uafgjort (Draw)
3.68
|
|
FC Tallinn U19 Vinder
2.36
|
|
Harju JK Laagri U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.48
|
|
Harju JK Laagri U19 Vinder Eller FC Tallinn U19 Vinder
1.21
|
|
FC Tallinn U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.444
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Harju JK Laagri U19 | FC Tallinn U19 |
|---|---|
|
(0)
1.87
|
(0)
1.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
4.15
|
(2.0)
1.156
|
|
(2.5)
2.43
|
(2.5)
1.44
|
|
(3.0)
1.94
|
(3.0)
1.70
|
|
(3.5)
1.59
|
(3.5)
2.17
|
|
(4.0)
1.30
|
(4.0)
2.97
|
|
(4.5)
1.21
|
(4.5)
3.58
|
|
(5.0)
1.067
|
(5.0)
5.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Harju JK Laagri U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.08
|
(1.0)
1.30
|
|
(1.5)
1.79
|
(1.5)
1.89
|
|
(2.0)
1.33
|
(2.0)
2.92
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Tallinn U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.20
|
(1.0)
1.28
|
|
(1.5)
1.83
|
(1.5)
1.85
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
2.79
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Harju JK Laagri U19 Vinder
5.65
|
|
Uafgjort (Draw)
1.36
|
|
FC Tallinn U19 Vinder
4.90
|
|
Harju JK Laagri U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.095
|
|
Harju JK Laagri U19 Vinder Eller FC Tallinn U19 Vinder
2.62
|
|
FC Tallinn U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.064
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Harju JK Laagri U19 | FC Tallinn U19 |
|---|---|
|
(0)
1.909
|
(0)
1.74
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.45
|
(0.5)
2.51
|
|
(1.0)
1.037
|
(1.0)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.97 | 1.31 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Harju JK Laagri U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.147
|
(0.5)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Tallinn U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.17
|
(0.5)
4.10
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.