|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.79 | 1.89 | 4.65 | 1.129 | 1.75 | 1.34 |
(0) 1.50 |
(0) 2.36 |
(0.5) 2.29 |
(0.5) 1.53 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Hovedmarkeder
(52)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(60)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Sanat Mes Kerman FC Vinder
2.79
|
|
Uafgjort (Draw)
1.89
|
|
Mes Shahr Babak FC Vinder
4.65
|
|
Sanat Mes Kerman FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.129
|
|
Sanat Mes Kerman FC Vinder Eller Mes Shahr Babak FC Vinder
1.75
|
|
Mes Shahr Babak FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Sanat Mes Kerman FC | Uafgjort (Draw) | Mes Shahr Babak FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.74
|
(0 - 0)
2.29
|
(0 - 1)
5.45
|
|
(2 - 0)
12.75
|
(1 - 1)
9.00
|
(0 - 2)
25.00
|
|
(2 - 1)
27.00
|
(1 - 2)
35.00
|
|
|
(3 - 0)
46.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Sanat Mes Kerman FC | Mes Shahr Babak FC |
|---|---|
|
(-1.5)
9.40
|
(+1.5)
1.005
|
|
(-1.0)
7.50
|
(+1.0)
1.032
|
|
(0)
1.50
|
(0)
2.36
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.29
|
(0.5)
1.53
|
|
(1.0)
1.47
|
(1.0)
2.35
|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
3.50
|
|
(2.0)
1.011
|
(2.0)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sanat Mes Kerman FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.09
|
|
(1.0)
1.109
|
(1.0)
5.35
|
|
(1.5)
1.045
|
(1.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.60 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Mes Shahr Babak FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.35
|
(0.5)
2.79
|
|
(1.0)
1.014
|
(1.0)
9.80
|
| Ulige | Lige |
| 3.20 | 1.27 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Sanat Mes Kerman FC Scorer | 2.09 | 1.61 |
| Mes Shahr Babak FC Scorer | 2.79 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer | 5.80 | 1.079 |
| Sanat Mes Kerman FC Scorer - 2. Halvleg | 2.31 | 1.50 |
| Mes Shahr Babak FC Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.90 | 1.048 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.75 | 1.051 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.53 | 2.29 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 5.80 | 1.079 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 9.00 | 1.013 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 6.25 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.85 | 1.077 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.22 | 3.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.099 | 5.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.082 | 5.70 |
| Sanat Mes Kerman FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.70 | 1.032 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.65 | 1.084 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Sanat Mes Kerman FC Vinder
11.25
|
|
Uafgjort (Draw)
1.032
|
|
Mes Shahr Babak FC Vinder
16.75
|
|
Sanat Mes Kerman FC Vinder Eller Mes Shahr Babak FC Vinder
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Sanat Mes Kerman FC | Mes Shahr Babak FC |
|---|---|
|
(0)
1.50
|
(0)
2.31
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.058
|
(0.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 7.20 | 1.041 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sanat Mes Kerman FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.003
|
(0.5)
9.80
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.