|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 1.82 |
(+2.5) 1.87 |
(3.5) 1.727 |
(3.5) 1.92 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(38)
|
Handicapmarkeder
(17)
|
|
I Alt-markeder
(34)
|
Markeder På Mål
(39)
|
Halvlegsmarkeder
(63)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Ordabasy Shymkent | Uafgjort (Draw) | FC Kaysar Kyzylorda |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
4.10
|
(2 - 2)
26.00
|
|
|
(2 - 1)
7.50
|
||
|
(3 - 0)
3.44
|
||
|
(3 - 1)
7.10
|
||
|
(3 - 2)
25.00
|
||
|
(4 - 0)
6.10
|
||
|
(4 - 1)
12.25
|
||
|
(4 - 2)
41.00
|
||
|
(5 - 0)
15.50
|
||
|
(5 - 1)
29.00
|
||
|
(5 - 2)
76.00
|
||
|
(6 - 0)
46.00
|
||
|
(6 - 1)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| FC Ordabasy Shymkent | FC Kaysar Kyzylorda |
|---|---|
|
(-4.0)
9.20
|
(+4.0)
1.016
|
|
(-3.5)
3.95
|
(+3.5)
1.189
|
|
(-3.0)
2.89
|
(+3.0)
1.34
|
|
(-2.5)
1.82
|
(+2.5)
1.87
|
|
(-2.0)
1.23
|
(+2.0)
3.58
|
|
(-1.5)
1.115
|
(+1.5)
5.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.05
|
(2.5)
1.158
|
|
(3.0)
2.84
|
(3.0)
1.32
|
|
(3.5)
1.727
|
(3.5)
1.92
|
|
(4.0)
1.30
|
(4.0)
2.94
|
|
(4.5)
1.173
|
(4.5)
3.88
|
|
(5.0)
1.018
|
(5.0)
7.90
|
|
(5.5)
1.005
|
(5.5)
8.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Ordabasy Shymkent)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.59
|
(2.5)
1.39
|
|
(3.0)
1.78
|
(3.0)
1.85
|
|
(3.5)
1.35
|
(3.5)
2.73
|
|
(4.0)
1.082
|
(4.0)
5.40
|
|
(4.5)
1.053
|
(4.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Kaysar Kyzylorda)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.53
|
(0.5)
2.22
|
|
(1.0)
1.086
|
(1.0)
5.50
|
|
(1.5)
1.044
|
(1.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.83 | 1.34 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Kaysar Kyzylorda Scorer | 2.24 | 1.533 |
| Begge Hold Scorer | 2.24 | 1.533 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.10 | 1.045 |
| FC Ordabasy Shymkent Scorer - 2. Halvleg | 1.39 | 2.63 |
| FC Kaysar Kyzylorda Scorer - 2. Halvleg | 2.24 | 1.533 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.34 | 1.25 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.47 | 2.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.24 | 1.533 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.35 | 1.096 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 7.50 | 1.036 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.71 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.44 | 1.45 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.09 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.66 | 2.01 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.533 | 2.24 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.51 | 2.29 |
| FC Ordabasy Shymkent Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.64 | 2.04 |
| FC Ordabasy Shymkent Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.66 | 1.21 |
| FC Ordabasy Shymkent Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 9.60 | 1.005 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.62 | 2.08 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.66 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 9.60 | 1.005 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.