|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.45 | 3.16 | 1.66 | 2.01 | 1.27 | 1.089 |
(+1.0) 1.34 |
(-1.0) 2.91 |
(2.5) 1.59 |
(2.5) 2.17 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(62)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(32)
|
Halvlegsmarkeder
(58)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Waterhouse FC Vinder
5.45
|
|
Uafgjort (Draw)
3.16
|
|
Cavalier FC Vinder
1.66
|
|
Waterhouse FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.01
|
|
Waterhouse FC Vinder Eller Cavalier FC Vinder
1.27
|
|
Cavalier FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.089
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
Waterhouse FC
2.76
|
|
Cavalier FC
1.38
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Waterhouse FC | Uafgjort (Draw) | Cavalier FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
7.40
|
(1 - 1)
3.44
|
(0 - 1)
3.50
|
|
(3 - 1)
23.00
|
(2 - 2)
13.50
|
(0 - 2)
6.35
|
|
(3 - 2)
38.00
|
(1 - 2)
6.80
|
|
|
(4 - 1)
67.00
|
(0 - 3)
22.00
|
|
|
(1 - 3)
24.00
|
||
|
(2 - 3)
43.00
|
||
|
(0 - 4)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Waterhouse FC | Cavalier FC |
|---|---|
|
(0)
3.84
|
(0)
1.19
|
|
(+1.0)
1.34
|
(-1.0)
2.91
|
|
(+1.5)
1.147
|
(-1.5)
4.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.50
|
(1.5)
1.22
|
|
(2.0)
2.42
|
(2.0)
1.444
|
|
(2.5)
1.59
|
(2.5)
2.17
|
|
(3.0)
1.194
|
(3.0)
3.74
|
|
(3.5)
1.117
|
(3.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.909 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Waterhouse FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.27
|
(0.5)
1.52
|
|
(1.0)
1.48
|
(1.0)
2.43
|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
3.64
|
|
(2.0)
1.005
|
(2.0)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cavalier FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.53
|
(1.5)
2.24
|
|
(2.0)
1.083
|
(2.0)
6.05
|
|
(2.5)
1.036
|
(2.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.36 | 2.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Waterhouse FC Scorer | 1.52 | 2.27 |
| Begge Hold Scorer | 1.52 | 2.27 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.80 | 1.03 |
| Waterhouse FC Scorer - 2. Halvleg | 1.52 | 2.27 |
| Cavalier FC Scorer - 2. Halvleg | 2.24 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.85 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.52 | 2.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.36 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.00 | 1.113 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.44 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.04 | 1.64 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.666 | 2.01 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.47 | 1.44 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.29 | 1.51 |
| Waterhouse FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.10 | 1.172 |
| Cavalier FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.30 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.96 | 1.70 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.044 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.