|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
2
Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — |
(-22.5) 1.85 |
(+22.5) 1.82 |
(127.5) 1.85 |
(127.5) 1.82 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Handicapmarkeder
(3)
|
|
I Alt-markeder
(6)
|
Sæt-markeder
(14)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Point
(nuværende pointforskel: 19)
|
| Tatran Banská Bystrica U20 | Zvolen U20 |
|---|---|
|
(-23.5)
2.32
|
(+23.5)
1.51
|
|
(-22.5)
1.85
|
(+22.5)
1.82
|
|
(-21.5)
1.54
|
(+21.5)
2.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 103)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(126.5)
2.34
|
(126.5)
1.50
|
|
(127.5)
1.85
|
(127.5)
1.82
|
|
(128.5)
1.55
|
(128.5)
2.23
|
| Ulige | Lige |
| 1.80 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Zvolen U20)
(nuværende antal point: 42)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(52.5)
1.85
|
(52.5)
1.81
|
|
(53.5)
1.533
|
(53.5)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I 3. Sæt Med Handicap
(nuværende pointforskel: 6)
|
| Tatran Banská Bystrica U20 | Zvolen U20 |
|---|---|
|
(-10.5)
2.31
|
(+10.5)
1.50
|
|
(-9.5)
1.85
|
(+9.5)
1.81
|
|
(-8.5)
1.533
|
(+8.5)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt I 3. Sæt
(nuværende antal point: 16)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(39.5)
2.31
|
(39.5)
1.50
|
|
(40.5)
1.85
|
(40.5)
1.81
|
|
(41.5)
1.533
|
(41.5)
2.24
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Zvolen U20) - 3. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(15.5)
1.85
|
(15.5)
1.81
|
|
(16.5)
1.533
|
(16.5)
2.24
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.