|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-4.5) 1.87 |
(+4.5) 1.81 |
(8.5) 1.83 |
(8.5) 1.85 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Handicapmarkeder
(7)
|
|
I Alt-markeder
(14)
|
Periodemarkeder
(8)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 4)
|
| Fort McMurray Oil Barons | Bonnyville Pontiacs |
|---|---|
|
(-5.0)
2.33
|
(+5.0)
1.48
|
|
(-4.5)
1.87
|
(+4.5)
1.81
|
|
(-4.0)
1.53
|
(+4.0)
2.22
|
|
(-3.5)
1.363
|
(+3.5)
2.69
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 4)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
4.85
|
(6.5)
1.113
|
|
(7.5)
2.66
|
(7.5)
1.37
|
|
(8.5)
1.83
|
(8.5)
1.85
|
|
(9.5)
1.37
|
(9.5)
2.66
|
|
(10.5)
1.155
|
(10.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.77 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Fort McMurray Oil Barons)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
3.44
|
(5.5)
1.28
|
|
(6.5)
1.78
|
(6.5)
1.96
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Bonnyville Pontiacs)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.35
|
(1.5)
1.55
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.69
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Periode
|
|
Fort McMurray Oil Barons Vinder
2.18
|
|
Uafgjort (Draw)
3.14
|
|
Bonnyville Pontiacs Vinder
2.83
|
|
Fort McMurray Oil Barons Vinder Eller uafgjort (draw)
1.29
|
|
Fort McMurray Oil Barons Vinder Eller Bonnyville Pontiacs Vinder
1.24
|
|
Bonnyville Pontiacs Vinder Eller uafgjort (draw)
1.49
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Periode Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Fort McMurray Oil Barons | Bonnyville Pontiacs |
|---|---|
|
(0)
1.61
|
(0)
2.07
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Periode
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.19
|
(2.0)
1.63
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Fort McMurray Oil Barons Vinder
2.09
|
|
Uafgjort (Draw)
3.02
|
|
Bonnyville Pontiacs Vinder
3.125
|
|
Fort McMurray Oil Barons Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
|
Fort McMurray Oil Barons Vinder Eller Bonnyville Pontiacs Vinder
1.26
|
|
Bonnyville Pontiacs Vinder Eller uafgjort (draw)
1.54
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| Fort McMurray Oil Barons | Bonnyville Pontiacs |
|---|---|
|
(0)
1.52
|
(0)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.03
|
(2.0)
1.727
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.