|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(+3.5) 1.86 |
(-3.5) 1.83 |
(4.5) 2.07 |
(4.5) 1.62 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(38)
|
Handicapmarkeder
(17)
|
|
I Alt-markeder
(33)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Kelantan Red Warrior | Uafgjort (Draw) | Star City |
|---|---|---|
|
(3 - 3)
64.00
|
(0 - 3)
5.30
|
|
|
(1 - 3)
7.30
|
||
|
(2 - 3)
20.50
|
||
|
(0 - 4)
3.90
|
||
|
(1 - 4)
5.90
|
||
|
(2 - 4)
17.25
|
||
|
(3 - 4)
58.00
|
||
|
(0 - 5)
6.20
|
||
|
(1 - 5)
9.30
|
||
|
(2 - 5)
26.00
|
||
|
(3 - 5)
78.00
|
||
|
(0 - 6)
14.25
|
||
|
(1 - 6)
21.00
|
||
|
(2 - 6)
51.00
|
||
|
(0 - 7)
41.00
|
||
|
(1 - 7)
53.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| Kelantan Red Warrior | Star City |
|---|---|
|
(+2.5)
4.45
|
(-2.5)
1.154
|
|
(+3.0)
3.14
|
(-3.0)
1.29
|
|
(+3.5)
1.86
|
(-3.5)
1.83
|
|
(+4.0)
1.37
|
(-4.0)
2.75
|
|
(+4.5)
1.22
|
(-4.5)
3.64
|
|
(+5.0)
1.031
|
(-5.0)
8.10
|
|
(+5.5)
1.015
|
(-5.5)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
5.25
|
(3.5)
1.088
|
|
(4.0)
3.94
|
(4.0)
1.168
|
|
(4.5)
2.07
|
(4.5)
1.62
|
|
(5.0)
1.52
|
(5.0)
2.21
|
|
(5.5)
1.31
|
(5.5)
2.88
|
|
(6.0)
1.087
|
(6.0)
5.30
|
|
(6.5)
1.057
|
(6.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kelantan Red Warrior)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.74
|
(0.5)
1.89
|
|
(1.0)
1.173
|
(1.0)
4.00
|
|
(1.5)
1.075
|
(1.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.44 | 1.45 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Star City)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.0)
2.00
|
(4.0)
1.66
|
|
(4.5)
1.42
|
(4.5)
2.47
|
|
(5.0)
1.109
|
(5.0)
4.80
|
|
(5.5)
1.063
|
(5.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.69 | 1.97 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Kelantan Red Warrior Scorer | 1.90 | 1.75 |
| Begge Hold Scorer | 1.90 | 1.75 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.70 | 1.077 |
| Kelantan Red Warrior Scorer - 2. Halvleg | 1.90 | 1.75 |
| Star City Scorer - 2. Halvleg | 1.31 | 2.97 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.60 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.60 | 1.40 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.37 | 3.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.90 | 1.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.34 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 3.78 | 1.198 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 7.60 | 1.033 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.39 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.60 | 1.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.99 | 1.68 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.82 | 1.82 |
| Kelantan Red Warrior Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.30 | 1.039 |
| Star City Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.64 | 2.04 |
| Star City Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.50 | 1.23 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.63 | 2.06 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.50 | 1.23 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.