|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.103 | 7.30 | 16.75 | 1.003 | 1.036 | 5.15 |
(-1.5) 1.615 |
(+1.5) 2.13 |
(3.5) 1.52 |
(3.5) 2.31 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(47)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(33)
|
Markeder På Mål
(24)
|
Halvlegsmarkeder
(66)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CF Monterrey Kvinder Vinder
1.103
|
|
Uafgjort (Draw)
7.30
|
|
Club América Kvinder Vinder
16.75
|
|
CF Monterrey Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.003
|
|
CF Monterrey Kvinder Vinder Eller Club América Kvinder Vinder
1.036
|
|
Club América Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
5.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| CF Monterrey Kvinder | Club América Kvinder |
|---|---|
|
(-2.5)
4.05
|
(+2.5)
1.173
|
|
(-2.0)
2.65
|
(+2.0)
1.38
|
|
(-1.5)
1.615
|
(+1.5)
2.13
|
|
(-1.0)
1.184
|
(+1.0)
3.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
3.14
|
(2.5)
1.27
|
|
(3.0)
2.17
|
(3.0)
1.55
|
|
(3.5)
1.52
|
(3.5)
2.31
|
|
(4.0)
1.161
|
(4.0)
4.10
|
|
(4.5)
1.098
|
(4.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CF Monterrey Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
8.70
|
(2.0)
1.022
|
|
(2.5)
1.54
|
(2.5)
2.28
|
|
(3.0)
1.086
|
(3.0)
5.80
|
|
(3.5)
1.033
|
(3.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.53 | 1.42 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club América Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.08
|
(0.5)
1.615
|
|
(1.0)
1.39
|
(1.0)
2.71
|
|
(1.5)
1.18
|
(1.5)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.22 | 1.54 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club América Kvinder Scorer | 1.615 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer | 1.615 | 2.08 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.15 | 1.164 |
| Club América Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 1.615 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 1.68 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.68 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.65 | 2.03 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.56 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.45 | 1.093 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.84 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.15 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.76 | 1.88 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.34 | 1.25 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.29 | 1.51 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.60 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.