|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.58 | 3.50 | 5.10 | 1.089 | 1.21 | 2.08 |
(-1.0) 2.36 |
(+1.0) 1.51 |
(2.5) 2.07 |
(2.5) 1.61 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(59)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(37)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
City San Diego Vinder
1.58
|
|
Uafgjort (Draw)
3.50
|
|
Temecula FC Vinder
5.10
|
|
City San Diego Vinder Eller uafgjort (draw)
1.089
|
|
City San Diego Vinder Eller Temecula FC Vinder
1.21
|
|
Temecula FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| City San Diego | Uafgjort (Draw) | Temecula FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.40
|
(1 - 1)
4.30
|
(1 - 2)
7.80
|
|
(2 - 0)
6.05
|
(2 - 2)
9.20
|
(1 - 3)
21.00
|
|
(2 - 1)
5.40
|
(3 - 3)
46.00
|
(2 - 3)
24.00
|
|
(3 - 0)
13.75
|
(1 - 4)
58.00
|
|
|
(3 - 1)
13.00
|
(2 - 4)
67.00
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
||
|
(4 - 0)
41.00
|
||
|
(4 - 1)
41.00
|
||
|
(4 - 2)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| City San Diego | Temecula FC |
|---|---|
|
(-2.5)
9.30
|
(+2.5)
1.021
|
|
(-2.0)
7.80
|
(+2.0)
1.043
|
|
(-1.5)
3.34
|
(+1.5)
1.27
|
|
(-1.0)
2.36
|
(+1.0)
1.51
|
|
(0)
1.20
|
(0)
3.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.40
|
(1.5)
1.087
|
|
(2.0)
4.05
|
(2.0)
1.165
|
|
(2.5)
2.07
|
(2.5)
1.61
|
|
(3.0)
1.54
|
(3.0)
2.19
|
|
(3.5)
1.31
|
(3.5)
2.92
|
|
(4.0)
1.091
|
(4.0)
5.30
|
|
(4.5)
1.06
|
(4.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (City San Diego)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.02
|
(1.5)
1.64
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
2.69
|
|
(2.5)
1.171
|
(2.5)
3.92
|
| Ulige | Lige |
| 1.533 | 2.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Temecula FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.76
|
(1.0)
1.85
|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.71
|
|
(2.0)
1.074
|
(2.0)
5.60
|
|
(2.5)
1.047
|
(2.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Temecula FC Scorer | 1.35 | 2.80 |
| Begge Hold Scorer | 1.35 | 2.80 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.85 | 1.119 |
| City San Diego Scorer - 2. Halvleg | 1.65 | 2.03 |
| Temecula FC Scorer - 2. Halvleg | 1.35 | 2.80 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.39 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.39 | 1.47 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.43 | 2.83 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.35 | 2.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.82 | 1.82 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.125 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.30 | 1.155 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.68 | 1.99 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.20 | 1.27 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.79 | 1.35 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.67 | 1.38 |
| City San Diego Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.22 | 1.54 |
| City San Diego Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.90 | 1.048 |
| Temecula FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.42 | 1.24 |
| Temecula FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.004 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.56 | 2.18 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.60 | 1.133 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.