|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.52 | 3.44 | 5.95 | 1.056 | 1.222 | 2.20 |
(-1.0) 2.06 |
(+1.0) 1.666 |
(2.5) 1.47 |
(2.5) 2.38 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(33)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(27)
|
Halvlegsmarkeder
(26)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Rodange 91 Vinder
1.52
|
|
Uafgjort (Draw)
3.44
|
|
FC Koeppchen Wormeldange Vinder
5.95
|
|
FC Rodange 91 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.056
|
|
FC Rodange 91 Vinder Eller FC Koeppchen Wormeldange Vinder
1.222
|
|
FC Koeppchen Wormeldange Vinder Eller uafgjort (draw)
2.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/8-finale
|
|
FC Rodange 91
1.22
|
|
FC Koeppchen Wormeldange
3.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| FC Rodange 91 | FC Koeppchen Wormeldange |
|---|---|
|
(-1.0)
2.06
|
(+1.0)
1.666
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.25
|
(1.0)
1.088
|
|
(1.5)
2.40
|
(1.5)
1.44
|
|
(2.0)
1.83
|
(2.0)
1.78
|
|
(2.5)
1.47
|
(2.5)
2.38
|
|
(3.0)
1.18
|
(3.0)
3.82
|
|
(3.5)
1.12
|
(3.5)
4.65
|
|
(4.0)
1.006
|
(4.0)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Rodange 91)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.85
|
(1.0)
1.32
|
|
(1.5)
1.72
|
(1.5)
1.92
|
|
(2.0)
1.30
|
(2.0)
2.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Koeppchen Wormeldange)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.74
|
(0.5)
1.89
|
|
(1.0)
1.175
|
(1.0)
4.00
|
|
(1.5)
1.085
|
(1.5)
5.35
|
| Ulige | Lige |
| 2.47 | 1.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Rodange 91 Vinder
6.75
|
|
Uafgjort (Draw)
1.118
|
|
FC Koeppchen Wormeldange Vinder
13.50
|
|
FC Rodange 91 Vinder Eller FC Koeppchen Wormeldange Vinder
4.50
|
|
FC Koeppchen Wormeldange Vinder Eller uafgjort (draw)
1.032
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| FC Rodange 91 | FC Koeppchen Wormeldange |
|---|---|
|
(0)
1.35
|
(0)
2.79
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.166
|
(0.5)
4.10
|
| Ulige | Lige |
| 4.85 | 1.119 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Rodange 91) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.071
|
(0.5)
6.05
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.