|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 1.90 |
(+2.5) 1.78 |
(3.5) 2.06 |
(3.5) 1.66 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(24)
|
Hovedmarkeder
(42)
|
Handicapmarkeder
(18)
|
|
I Alt-markeder
(39)
|
Markeder På Mål
(42)
|
Halvlegsmarkeder
(69)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Lion City Sailors FC | Uafgjort (Draw) | Tampines Rovers FC |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
5.25
|
(2 - 2)
17.75
|
(2 - 3)
58.00
|
|
(2 - 1)
6.75
|
(3 - 3)
51.00
|
|
|
(3 - 0)
3.98
|
||
|
(3 - 1)
5.90
|
||
|
(3 - 2)
15.75
|
||
|
(4 - 0)
6.55
|
||
|
(4 - 1)
9.60
|
||
|
(4 - 2)
26.00
|
||
|
(4 - 3)
73.00
|
||
|
(5 - 0)
15.50
|
||
|
(5 - 1)
22.00
|
||
|
(5 - 2)
53.00
|
||
|
(6 - 0)
43.00
|
||
|
(6 - 1)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Lion City Sailors FC | Tampines Rovers FC |
|---|---|
|
(-4.0)
8.70
|
(+4.0)
1.016
|
|
(-3.5)
3.98
|
(+3.5)
1.178
|
|
(-3.0)
3.02
|
(+3.0)
1.30
|
|
(-2.5)
1.90
|
(+2.5)
1.78
|
|
(-2.0)
1.34
|
(+2.0)
2.82
|
|
(-1.5)
1.181
|
(+1.5)
3.95
|
|
(-1.0)
1.003
|
(+1.0)
9.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
5.25
|
(2.5)
1.094
|
|
(3.0)
3.90
|
(3.0)
1.178
|
|
(3.5)
2.06
|
(3.5)
1.66
|
|
(4.0)
1.51
|
(4.0)
2.26
|
|
(4.5)
1.30
|
(4.5)
2.97
|
|
(5.0)
1.083
|
(5.0)
5.50
|
|
(5.5)
1.054
|
(5.5)
6.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Lion City Sailors FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.86
|
(2.5)
1.333
|
|
(3.0)
1.90
|
(3.0)
1.78
|
|
(3.5)
1.39
|
(3.5)
2.67
|
|
(4.0)
1.09
|
(4.0)
5.30
|
|
(4.5)
1.052
|
(4.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tampines Rovers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.80
|
(0.5)
1.84
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.72
|
|
(1.5)
1.101
|
(1.5)
5.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.39 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Tampines Rovers FC Scorer | 1.84 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer | 1.84 | 1.80 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.40 | 1.101 |
| Lion City Sailors FC Scorer - 2. Halvleg | 1.333 | 2.86 |
| Tampines Rovers FC Scorer - 2. Halvleg | 1.84 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.60 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.60 | 1.40 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.39 | 3.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.84 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 7.30 | 1.039 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 7.20 | 1.042 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.99 | 1.68 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.63 | 1.39 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.01 | 1.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.85 | 1.79 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.82 | 1.82 |
| Lion City Sailors FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.666 | 2.01 |
| Lion City Sailors FC Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.75 | 1.20 |
| Lion City Sailors FC Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 9.40 | 1.007 |
| Tampines Rovers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.75 | 1.051 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.63 | 2.06 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.66 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 9.30 | 1.008 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.