|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.20 | 2.86 | 1.80 | 1.85 | 1.34 | 1.106 |
(0) 3.50 |
(0) 1.25 |
(1.5) 2.76 |
(1.5) 1.38 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Hovedmarkeder
(48)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(29)
|
Halvlegsmarkeder
(51)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ferroviária Vinder
5.20
|
|
Uafgjort (Draw)
2.86
|
|
Juventude SP Vinder
1.80
|
|
Ferroviária Vinder Eller uafgjort (draw)
1.85
|
|
Ferroviária Vinder Eller Juventude SP Vinder
1.34
|
|
Juventude SP Vinder Eller uafgjort (draw)
1.106
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ferroviária | Uafgjort (Draw) | Juventude SP |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
6.55
|
(1 - 1)
2.83
|
(0 - 1)
2.76
|
|
(3 - 1)
22.00
|
(2 - 2)
20.50
|
(0 - 2)
8.70
|
|
(3 - 2)
51.00
|
(1 - 2)
10.00
|
|
|
(4 - 1)
61.00
|
(0 - 3)
43.00
|
|
|
(1 - 3)
48.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Ferroviária | Juventude SP |
|---|---|
|
(0)
3.50
|
(0)
1.25
|
|
(+1.0)
1.137
|
(-1.0)
4.45
|
|
(+1.5)
1.043
|
(-1.5)
6.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.76
|
(1.5)
1.38
|
|
(2.0)
1.76
|
(2.0)
1.86
|
|
(2.5)
1.33
|
(2.5)
2.83
|
|
(3.0)
1.061
|
(3.0)
6.15
|
|
(3.5)
1.032
|
(3.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.68 | 2.01 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ferroviária)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.14
|
(0.5)
1.60
|
|
(1.0)
1.39
|
(1.0)
2.73
|
|
(1.5)
1.176
|
(1.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 2.19 | 1.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Juventude SP)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
3.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.177 | 4.10 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Ferroviária Scorer | 1.60 | 2.14 |
| Begge Hold Scorer | 1.60 | 2.14 |
| Ferroviária Scorer - 2. Halvleg | 1.60 | 2.14 |
| Juventude SP Scorer - 2. Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.90 | 1.082 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.90 | 1.082 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.60 | 2.14 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.60 | 1.039 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 2.83 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 1.909 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.68 | 2.01 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.19 | 1.57 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.14 | 1.60 |
| Ferroviária Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.35 | 1.158 |
| Juventude SP Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.95 | 1.122 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.57 | 1.42 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.50 | 1.003 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.