|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.14 | 2.28 | 2.81 | 1.32 | 1.48 | 1.26 |
(0) 1.93 |
(0) 1.77 |
(1.0) 2.23 |
(1.0) 1.53 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Hovedmarkeder
(61)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Waterford FC Vinder
3.14
|
|
Uafgjort (Draw)
2.28
|
|
Derry City FC Vinder
2.81
|
|
Waterford FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
|
Waterford FC Vinder Eller Derry City FC Vinder
1.48
|
|
Derry City FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.26
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Af Pokalturnering
|
|
Waterford FC
1.92
|
|
Derry City FC
1.79
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Waterford FC | Uafgjort (Draw) | Derry City FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.65
|
(0 - 0)
3.28
|
(0 - 1)
4.30
|
|
(2 - 0)
14.00
|
(1 - 1)
6.20
|
(0 - 2)
12.25
|
|
(2 - 1)
18.00
|
(2 - 2)
41.00
|
(1 - 2)
16.75
|
|
(3 - 0)
48.00
|
(0 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 1)
61.00
|
(1 - 3)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Waterford FC | Derry City FC |
|---|---|
|
(-1.5)
9.70
|
(+1.5)
1.009
|
|
(-1.0)
8.30
|
(+1.0)
1.03
|
|
(0)
1.93
|
(0)
1.77
|
|
(+1.0)
1.053
|
(-1.0)
6.95
|
|
(+1.5)
1.023
|
(-1.5)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.24
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.23
|
(1.0)
1.53
|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.24
|
|
(2.0)
1.158
|
(2.0)
4.05
|
|
(2.5)
1.094
|
(2.5)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Waterford FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.80
|
(0.5)
1.83
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.64
|
|
(1.5)
1.098
|
(1.5)
5.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.41 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Derry City FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.76
|
|
(1.0)
1.25
|
(1.0)
3.30
|
|
(1.5)
1.117
|
(1.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.34 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Waterford FC Scorer | 1.833 | 1.81 |
| Derry City FC Scorer | 1.77 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer | 3.42 | 1.24 |
| Waterford FC Scorer - 2. Halvleg | 1.833 | 1.81 |
| Derry City FC Scorer - 2. Halvleg | 1.77 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.42 | 1.24 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.25 | 3.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 6.25 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.20 | 1.067 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.10 | 1.168 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.58 | 1.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.52 | 2.27 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.285 | 3.125 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.25 | 3.34 |
| Waterford FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.60 | 1.055 |
| Derry City FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.95 | 1.073 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.55 | 1.222 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.