|
Sydney FC
— Macarthur FC
04 May 11:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Melbourne City
05 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Canberra Olympic
— Tuggeranong United
04 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Monaro Panthers
— Cooma Tigers
04 May 09:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Canberra
— O'Connor Knights
05 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gungahlin United
— Yoogali
05 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sutherland Sharks
— Rockdale Ilinden
04 May 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George Saints
— Sydney Olympic
04 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown City
— Spirit
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Marconi Stallions
— Hills United
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA
— Manly United
04 May 11:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney United
— Western Sydney Wanderers U-21
05 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wollongong Wolves
— Central Coast Mariners U-21
05 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Maitland
— Charlestown Azzurri
04 May 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
New Lambton
— Lambton Jaffas
04 May 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cooks Hill United
— Edgeworth Eagles
04 May 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Olympic
— Adamstown Rosebud
04 May 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Valentine Phoenix
— Broadmeadow Magic
04 May 09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast United
— Moreton City Excelsior
08 May 12:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Campbelltown City
— Adelaide Raiders
12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Modbury Jets
— FK Beograd
04 May 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Para Hills Knights
— Adelaide Olympic
04 May 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide United U-21
— Adelaide Comets
04 May 09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Metrostars
— South Adelaide Panthers
04 May 09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Croydon Kings
— Adelaide City
04 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Clarence Zebras
— Glenorchy Knights
04 May 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kingborough Lions
— Devonport City Strikers
04 May 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— Melbourne Knights
11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Altona Magic
— Hume City
12:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Green Gully
— St Albans Saints
04 May 05:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
South Melbourne
— Avondale FC
04 May 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Heidelberg United
— Manningham United Blues
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Port Melbourne Sharks
— Dandenong City
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Floreat Athena
— Balcatta
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Fremantle City
— Perth Glory U-21
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Inglewood United
— Armadale
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Olympic Kingsway
— Perth
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Stirling Macedonia
— Perth RedStar
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Bayswater City
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nepean
— Canterbury Bankstown
12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Northern Tigers
— Dunbar Rovers
04 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bankstown City Lions
— Bonnyrigg White Eagles
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown Spartans
— Macarthur Rams
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Druitt Town Rangers
— Hakoah Sydney
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Inter Lions
— Southern Districts Raiders
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rydalmere Lions
— Dulwich Hill
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nepean U-20
— Canterbury Bankstown U-20
10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Northern Tigers U-20
— Dunbar Rovers U-20
04 May 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bankstown City Lions U-20
— Bonnyrigg White Eagles U-20
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown Spartans U-20
— Macarthur Rams U-20
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Druitt Town Rangers U-20
— Hakoah Sydney U-20
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rydalmere Lions U-20
— Dulwich Hill U-20
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hurstville FC
— Mounties Wanderers
12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Parramatta Eagles
— Hawkesbury City
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Fraser Park
— Central Coast United
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Prospect United
— Sydney University
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
South Coast Flame
— Camden Tigers
04 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown City U-20
— Spirit U-20
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA U-20
— Manly United U-20
04 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sutherland Sharks U-20
— Rockdale Ilinden U-20
04 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
New Lambton Reserves
— Lambton Jaffas Reserves
04 May 04:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cooks Hill United Reserves
— Edgeworth Eagles Reserves
04 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Valentine Phoenix Reserves
— Broadmeadow Magic Reserves
04 May 07:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Casuarina
— Uni Azzurri
11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Darwin Hearts
— Darwin Olympic
04 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Magic United
— North Star
04 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|