|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.01 | 3.08 | 3.58 | 1.222 | 1.29 | 1.666 |
(0) 1.43 |
(0) 2.59 |
(2.5) 1.55 |
(2.5) 2.27 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(43)
|
Hovedmarkeder
(85)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(71)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(118)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder
2.01
|
|
Uafgjort (Draw)
3.08
|
|
Independiente Avellaneda Vinder
3.58
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder Eller uafgjort (draw)
1.222
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder Eller Independiente Avellaneda Vinder
1.29
|
|
Independiente Avellaneda Vinder Eller uafgjort (draw)
1.666
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Racing Club de Avellaneda | Uafgjort (Draw) | Independiente Avellaneda |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.60
|
(0 - 0)
7.40
|
(0 - 1)
8.40
|
|
(2 - 0)
8.60
|
(1 - 1)
5.65
|
(0 - 2)
18.50
|
|
(2 - 1)
8.70
|
(2 - 2)
17.00
|
(1 - 2)
13.00
|
|
(3 - 0)
18.25
|
(3 - 3)
93.00
|
(0 - 3)
53.00
|
|
(3 - 1)
19.25
|
(1 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 2)
38.00
|
(2 - 3)
53.00
|
|
|
(4 - 0)
51.00
|
||
|
(4 - 1)
51.00
|
||
|
(4 - 2)
93.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Racing Club de Avellaneda | Independiente Avellaneda |
|---|---|
|
(-2.0)
7.90
|
(+2.0)
1.011
|
|
(-1.5)
3.90
|
(+1.5)
1.162
|
|
(-1.0)
3.04
|
(+1.0)
1.27
|
|
(0)
1.43
|
(0)
2.59
|
|
(+1.0)
1.018
|
(-1.0)
7.50
|
|
(+1.5)
1.001
|
(-1.5)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.75
|
(0.5)
1.024
|
|
(1.0)
5.55
|
(1.0)
1.059
|
|
(1.5)
2.56
|
(1.5)
1.363
|
|
(2.0)
1.94
|
(2.0)
1.66
|
|
(2.5)
1.55
|
(2.5)
2.27
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.35
|
|
(3.5)
1.139
|
(3.5)
4.10
|
|
(4.0)
1.011
|
(4.0)
7.50
|
|
(4.5)
1.001
|
(4.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Racing Club de Avellaneda)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.60
|
(0.5)
1.222
|
|
(1.0)
2.38
|
(1.0)
1.50
|
|
(1.5)
1.56
|
(1.5)
2.21
|
|
(2.0)
1.18
|
(2.0)
3.88
|
|
(2.5)
1.107
|
(2.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Independiente Avellaneda)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.35
|
(0.5)
1.49
|
|
(1.0)
1.52
|
(1.0)
2.33
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.50
|
|
(2.0)
1.027
|
(2.0)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Racing Club de Avellaneda Scorer | 1.23 | 3.66 |
| Independiente Avellaneda Scorer | 1.50 | 2.38 |
| Begge Hold Scorer | 1.99 | 1.71 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.30 | 1.035 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.02 | 1.69 |
| Racing Club de Avellaneda Scorer - Begge Halvlege | 3.64 | 1.23 |
| Independiente Avellaneda Scorer - Begge Halvlege | 6.20 | 1.08 |
| Racing Club de Avellaneda Scorer - 1. Halvleg | 2.03 | 1.68 |
| Racing Club de Avellaneda Scorer - 2. Halvleg | 1.72 | 1.98 |
| Independiente Avellaneda Scorer - 1. Halvleg | 2.68 | 1.40 |
| Independiente Avellaneda Scorer - 2. Halvleg | 2.22 | 1.57 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.50 | 1.104 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.96 | 1.197 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.61 | 1.42 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.86 | 1.94 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.03 | 7.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.90 | 1.133 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 10.00 | 1.013 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.65 | 1.099 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.375 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.11 | 1.63 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.68 | 1.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.98 | 1.72 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.79 | 1.89 |
| Racing Club de Avellaneda Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.72 | 1.39 |
| Racing Club de Avellaneda Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.40 | 1.05 |
| Independiente Avellaneda Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.85 | 1.134 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.94 | 1.75 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.70 | 1.096 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder
2.74
|
|
Uafgjort (Draw)
1.93
|
|
Independiente Avellaneda Vinder
4.50
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder Eller uafgjort (draw)
1.133
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder Eller Independiente Avellaneda Vinder
1.71
|
|
Independiente Avellaneda Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Racing Club de Avellaneda | Independiente Avellaneda |
|---|---|
|
(-1.5)
9.10
|
(+1.5)
1.004
|
|
(-1.0)
7.40
|
(+1.0)
1.038
|
|
(0)
1.50
|
(0)
2.375
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.48
|
(0.5)
1.44
|
|
(1.0)
1.63
|
(1.0)
2.11
|
|
(1.5)
1.29
|
(1.5)
3.10
|
|
(2.0)
1.045
|
(2.0)
6.50
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Racing Club de Avellaneda) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.68
|
(0.5)
2.03
|
|
(1.0)
1.131
|
(1.0)
4.95
|
|
(1.5)
1.058
|
(1.5)
7.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Independiente Avellaneda) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.40
|
(0.5)
2.68
|
|
(1.0)
1.02
|
(1.0)
9.30
|