|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.73 | 3.24 | 4.65 | 1.129 | 1.27 | 1.909 |
(-1.0) 2.39 |
(+1.0) 1.50 |
(2.5) 1.63 |
(2.5) 2.11 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(89)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(72)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(116)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Vélez Sarsfield Vinder
1.73
|
|
Uafgjort (Draw)
3.24
|
|
Gimnasia Mendoza Vinder
4.65
|
|
Vélez Sarsfield Vinder Eller uafgjort (draw)
1.129
|
|
Vélez Sarsfield Vinder Eller Gimnasia Mendoza Vinder
1.27
|
|
Gimnasia Mendoza Vinder Eller uafgjort (draw)
1.909
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Vélez Sarsfield | Uafgjort (Draw) | Gimnasia Mendoza |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.50
|
(0 - 0)
7.80
|
(0 - 1)
10.75
|
|
(2 - 0)
7.30
|
(1 - 1)
6.00
|
(0 - 2)
27.00
|
|
(2 - 1)
8.30
|
(2 - 2)
17.75
|
(1 - 2)
16.00
|
|
(3 - 0)
13.50
|
(3 - 3)
96.00
|
(0 - 3)
81.00
|
|
(3 - 1)
16.00
|
(1 - 3)
56.00
|
|
|
(3 - 2)
35.00
|
(2 - 3)
64.00
|
|
|
(4 - 0)
32.00
|
||
|
(4 - 1)
38.00
|
||
|
(4 - 2)
81.00
|
||
|
(5 - 0)
86.00
|
||
|
(5 - 1)
96.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Vélez Sarsfield | Gimnasia Mendoza |
|---|---|
|
(-2.5)
6.40
|
(+2.5)
1.042
|
|
(-2.0)
5.50
|
(+2.0)
1.069
|
|
(-1.5)
3.05
|
(+1.5)
1.27
|
|
(-1.0)
2.39
|
(+1.0)
1.50
|
|
(0)
1.23
|
(0)
3.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.10
|
(0.5)
1.017
|
|
(1.0)
5.90
|
(1.0)
1.047
|
|
(1.5)
2.74
|
(1.5)
1.32
|
|
(2.0)
2.10
|
(2.0)
1.56
|
|
(2.5)
1.63
|
(2.5)
2.11
|
|
(3.0)
1.27
|
(3.0)
3.05
|
|
(3.5)
1.173
|
(3.5)
3.68
|
|
(4.0)
1.03
|
(4.0)
6.50
|
|
(4.5)
1.014
|
(4.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vélez Sarsfield)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.10
|
(0.5)
1.172
|
|
(1.0)
2.84
|
(1.0)
1.35
|
|
(1.5)
1.71
|
(1.5)
2.00
|
|
(2.0)
1.29
|
(2.0)
3.15
|
|
(2.5)
1.163
|
(2.5)
4.10
|
|
(3.0)
1.006
|
(3.0)
8.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gimnasia Mendoza)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.08
|
(0.5)
1.63
|
|
(1.0)
1.363
|
(1.0)
2.83
|
|
(1.5)
1.163
|
(1.5)
4.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.22 | 1.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vélez Sarsfield Scorer | 1.177 | 4.20 |
| Gimnasia Mendoza Scorer | 1.64 | 2.10 |
| Begge Hold Scorer | 2.01 | 1.70 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.20 | 1.036 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.95 | 1.74 |
| Vélez Sarsfield Scorer - Begge Halvlege | 3.08 | 1.31 |
| Gimnasia Mendoza Scorer - Begge Halvlege | 7.30 | 1.053 |
| Vélez Sarsfield Scorer - 1. Halvleg | 1.87 | 1.81 |
| Vélez Sarsfield Scorer - 2. Halvleg | 1.58 | 2.20 |
| Gimnasia Mendoza Scorer - 1. Halvleg | 2.98 | 1.33 |
| Gimnasia Mendoza Scorer - 2. Halvleg | 2.40 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.45 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.61 | 1.42 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.75 | 2.08 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.023 | 7.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.01 | 1.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.72 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.60 | 1.15 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 9.10 | 1.023 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.00 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.46 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.16 | 1.60 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.88 | 1.35 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.06 | 1.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.82 | 1.86 |
| Vélez Sarsfield Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.26 | 1.55 |
| Vélez Sarsfield Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.55 | 1.103 |
| Gimnasia Mendoza Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.95 | 1.088 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.82 | 1.86 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.80 | 1.138 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Vélez Sarsfield Vinder
2.41
|
|
Uafgjort (Draw)
1.97
|
|
Gimnasia Mendoza Vinder
5.50
|
|
Vélez Sarsfield Vinder Eller uafgjort (draw)
1.084
|
|
Vélez Sarsfield Vinder Eller Gimnasia Mendoza Vinder
1.68
|
|
Gimnasia Mendoza Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Vélez Sarsfield | Gimnasia Mendoza |
|---|---|
|
(-1.5)
7.30
|
(+1.5)
1.033
|
|
(-1.0)
5.65
|
(+1.0)
1.085
|
|
(0)
1.333
|
(0)
2.96
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.44
|
(0.5)
1.45
|
|
(1.0)
1.65
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.29
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.034
|
(2.0)
7.00
|
|
(2.5)
1.008
|
(2.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vélez Sarsfield) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.81
|
(0.5)
1.87
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.84
|
|
(1.5)
1.094
|
(1.5)
5.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gimnasia Mendoza) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.33
|
(0.5)
2.98
|