|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.02 | 4.00 | 2.79 | 1.35 | 1.175 | 1.66 |
(0) 1.61 |
(0) 2.19 |
(3.5) 1.97 |
(3.5) 1.77 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(49)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
|
Handicapmarkeder
(19)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(119)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Emmen Vinder
2.02
|
|
Uafgjort (Draw)
4.00
|
|
De Graafschap Vinder
2.79
|
|
FC Emmen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.35
|
|
FC Emmen Vinder Eller De Graafschap Vinder
1.175
|
|
De Graafschap Vinder Eller uafgjort (draw)
1.66
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Emmen | Uafgjort (Draw) | De Graafschap |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
16.25
|
(0 - 0)
35.00
|
(0 - 1)
19.75
|
|
(2 - 0)
16.50
|
(1 - 1)
9.30
|
(0 - 2)
24.00
|
|
(2 - 1)
9.00
|
(2 - 2)
10.25
|
(1 - 2)
11.00
|
|
(3 - 0)
24.00
|
(3 - 3)
24.00
|
(0 - 3)
41.00
|
|
(3 - 1)
13.75
|
(4 - 4)
91.00
|
(1 - 3)
19.50
|
|
(3 - 2)
14.75
|
(2 - 3)
17.75
|
|
|
(4 - 0)
46.00
|
(0 - 4)
81.00
|
|
|
(4 - 1)
26.00
|
(1 - 4)
43.00
|
|
|
(4 - 2)
30.00
|
(2 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 3)
46.00
|
(3 - 4)
56.00
|
|
|
(5 - 0)
91.00
|
(1 - 5)
106.00
|
|
|
(5 - 1)
58.00
|
(2 - 5)
101.00
|
|
|
(5 - 2)
67.00
|
||
|
(5 - 3)
101.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Emmen | De Graafschap |
|---|---|
|
(-2.5)
6.25
|
(+2.5)
1.055
|
|
(-2.0)
5.55
|
(+2.0)
1.077
|
|
(-1.5)
3.30
|
(+1.5)
1.24
|
|
(-1.0)
2.71
|
(+1.0)
1.35
|
|
(0)
1.61
|
(0)
2.19
|
|
(+1.0)
1.14
|
(-1.0)
4.35
|
|
(+1.5)
1.099
|
(-1.5)
5.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.95
|
(1.5)
1.035
|
|
(2.0)
6.05
|
(2.0)
1.058
|
|
(2.5)
3.15
|
(2.5)
1.26
|
|
(3.0)
2.625
|
(3.0)
1.39
|
|
(3.5)
1.97
|
(3.5)
1.77
|
|
(4.0)
1.571
|
(4.0)
2.16
|
|
(4.5)
1.38
|
(4.5)
2.59
|
|
(5.0)
1.179
|
(5.0)
3.82
|
|
(5.5)
1.133
|
(5.5)
4.35
|
|
(6.0)
1.031
|
(6.0)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Emmen)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.90
|
(1.0)
1.118
|
|
(1.5)
2.34
|
(1.5)
1.52
|
|
(2.0)
1.75
|
(2.0)
1.96
|
|
(2.5)
1.42
|
(2.5)
2.61
|
|
(3.0)
1.148
|
(3.0)
4.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (De Graafschap)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.48
|
(1.0)
1.25
|
|
(1.5)
1.93
|
(1.5)
1.78
|
|
(2.0)
1.43
|
(2.0)
2.57
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.42
|
|
(3.0)
1.048
|
(3.0)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Emmen Scorer | 1.069 | 6.55 |
| De Graafschap Scorer | 1.131 | 4.95 |
| Begge Hold Scorer | 1.285 | 3.24 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.72 | 1.39 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.30 | 3.14 |
| FC Emmen Scorer - Begge Halvlege | 2.18 | 1.59 |
| De Graafschap Scorer - Begge Halvlege | 2.64 | 1.41 |
| FC Emmen Scorer - 1. Halvleg | 1.54 | 2.28 |
| FC Emmen Scorer - 2. Halvleg | 1.36 | 2.84 |
| De Graafschap Scorer - 1. Halvleg | 1.71 | 1.99 |
| De Graafschap Scorer - 2. Halvleg | 1.49 | 2.40 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.72 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.11 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.51 | 2.35 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 5.80 | 1.093 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.96 | 1.84 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.198 | 4.60 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.44 | 2.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.87 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 9.30 | 1.021 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.22 | 1.57 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.74 | 1.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 3.40 | 1.26 |
| FC Emmen Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.88 | 1.80 |
| FC Emmen Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.175 |
| De Graafschap Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.35 | 1.51 |
| De Graafschap Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.15 | 1.081 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.76 | 1.38 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.29 | 3.20 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Emmen Vinder
2.46
|
|
Uafgjort (Draw)
2.60
|
|
De Graafschap Vinder
3.125
|
|
FC Emmen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
|
FC Emmen Vinder Eller De Graafschap Vinder
1.38
|
|
De Graafschap Vinder Eller uafgjort (draw)
1.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Emmen | De Graafschap |
|---|---|
|
(-1.5)
6.10
|
(+1.5)
1.062
|
|
(-1.0)
5.00
|
(+1.0)
1.121
|
|
(0)
1.66
|
(0)
2.09
|
|
(+1.0)
1.046
|
(-1.0)
7.30
|
|
(+1.5)
1.014
|
(-1.5)
8.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.55
|
(0.5)
1.141
|
|
(1.0)
3.26
|
(1.0)
1.285
|
|
(1.5)
1.86
|
(1.5)
1.87
|
|
(2.0)
1.38
|
(2.0)
2.78
|
|
(2.5)
1.22
|
(2.5)
3.62
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Emmen) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.48
|
(1.0)
2.46
|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
3.82
|
|
(2.0)
1.021
|
(2.0)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (De Graafschap) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.99
|
(0.5)
1.71
|
|
(1.0)
1.30
|
(1.0)
3.20
|
|
(1.5)
1.144
|
(1.5)
4.85
|