|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.94 | 3.78 | 3.10 | 1.285 | 1.197 | 1.72 |
(-1.0) 2.65 |
(+1.0) 1.43 |
(3.5) 1.93 |
(3.5) 1.81 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(48)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(116)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jong PSV Eindhoven Vinder
1.94
|
|
Uafgjort (Draw)
3.78
|
|
FC Den Bosch Vinder
3.10
|
|
Jong PSV Eindhoven Vinder Eller uafgjort (draw)
1.285
|
|
Jong PSV Eindhoven Vinder Eller FC Den Bosch Vinder
1.197
|
|
FC Den Bosch Vinder Eller uafgjort (draw)
1.72
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Jong PSV Eindhoven | Uafgjort (Draw) | FC Den Bosch |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
15.25
|
(0 - 0)
27.00
|
(0 - 1)
20.00
|
|
(2 - 0)
15.50
|
(1 - 1)
8.40
|
(0 - 2)
26.00
|
|
(2 - 1)
8.90
|
(2 - 2)
9.80
|
(1 - 2)
11.75
|
|
(3 - 0)
22.00
|
(3 - 3)
25.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
(3 - 1)
13.25
|
(4 - 4)
98.00
|
(1 - 3)
22.00
|
|
(3 - 2)
15.25
|
(2 - 3)
19.75
|
|
|
(4 - 0)
41.00
|
(0 - 4)
98.00
|
|
|
(4 - 1)
25.00
|
(1 - 4)
51.00
|
|
|
(4 - 2)
29.00
|
(2 - 4)
48.00
|
|
|
(4 - 3)
51.00
|
(3 - 4)
64.00
|
|
|
(5 - 0)
86.00
|
(2 - 5)
121.00
|
|
|
(5 - 1)
53.00
|
||
|
(5 - 2)
64.00
|
||
|
(5 - 3)
106.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Jong PSV Eindhoven | FC Den Bosch |
|---|---|
|
(-2.5)
5.95
|
(+2.5)
1.063
|
|
(-2.0)
5.25
|
(+2.0)
1.089
|
|
(-1.5)
3.15
|
(+1.5)
1.27
|
|
(-1.0)
2.65
|
(+1.0)
1.43
|
|
(0)
1.47
|
(0)
2.33
|
|
(+1.0)
1.095
|
(-1.0)
5.15
|
|
(+1.5)
1.064
|
(-1.5)
5.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.85
|
(1.5)
1.038
|
|
(2.0)
5.85
|
(2.0)
1.064
|
|
(2.5)
3.04
|
(2.5)
1.28
|
|
(3.0)
2.49
|
(3.0)
1.43
|
|
(3.5)
1.93
|
(3.5)
1.81
|
|
(4.0)
1.533
|
(4.0)
2.23
|
|
(4.5)
1.36
|
(4.5)
2.66
|
|
(5.0)
1.161
|
(5.0)
4.05
|
|
(5.5)
1.119
|
(5.5)
4.60
|
|
(6.0)
1.018
|
(6.0)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jong PSV Eindhoven)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.15
|
(1.0)
1.106
|
|
(1.5)
2.38
|
(1.5)
1.50
|
|
(2.0)
1.78
|
(2.0)
1.93
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.57
|
|
(3.0)
1.158
|
(3.0)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Den Bosch)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.14
|
(1.0)
1.30
|
|
(1.5)
1.81
|
(1.5)
1.89
|
|
(2.0)
1.35
|
(2.0)
2.89
|
|
(2.5)
1.20
|
(2.5)
3.76
|
|
(3.0)
1.021
|
(3.0)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jong PSV Eindhoven Scorer | 1.059 | 7.00 |
| FC Den Bosch Scorer | 1.15 | 4.60 |
| Begge Hold Scorer | 1.30 | 3.14 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.84 | 1.36 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.34 | 2.93 |
| Jong PSV Eindhoven Scorer - Begge Halvlege | 2.18 | 1.59 |
| FC Den Bosch Scorer - Begge Halvlege | 2.88 | 1.35 |
| Jong PSV Eindhoven Scorer - 1. Halvleg | 1.55 | 2.26 |
| Jong PSV Eindhoven Scorer - 2. Halvleg | 1.33 | 2.98 |
| FC Den Bosch Scorer - 1. Halvleg | 1.81 | 1.87 |
| FC Den Bosch Scorer - 2. Halvleg | 1.53 | 2.31 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.84 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.14 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.52 | 2.33 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 6.20 | 1.079 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.02 | 1.79 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.222 | 4.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.48 | 2.43 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.92 | 1.77 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.88 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.40 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.22 | 1.57 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.64 | 1.23 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 3.34 | 1.27 |
| Jong PSV Eindhoven Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.83 | 1.85 |
| Jong PSV Eindhoven Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.10 | 1.188 |
| FC Den Bosch Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.55 | 1.44 |
| FC Den Bosch Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.054 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.80 | 1.37 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.30 | 3.14 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Jong PSV Eindhoven Vinder
2.43
|
|
Uafgjort (Draw)
2.44
|
|
FC Den Bosch Vinder
3.44
|
|
Jong PSV Eindhoven Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Jong PSV Eindhoven Vinder Eller FC Den Bosch Vinder
1.43
|
|
FC Den Bosch Vinder Eller uafgjort (draw)
1.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Jong PSV Eindhoven | FC Den Bosch |
|---|---|
|
(-1.5)
6.15
|
(+1.5)
1.061
|
|
(-1.0)
4.90
|
(+1.0)
1.124
|
|
(0)
1.58
|
(0)
2.23
|
|
(+1.0)
1.022
|
(-1.0)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.15
|
(0.5)
1.169
|
|
(1.0)
3.00
|
(1.0)
1.33
|
|
(1.5)
1.82
|
(1.5)
1.909
|
|
(2.0)
1.34
|
(2.0)
2.96
|
|
(2.5)
1.192
|
(2.5)
3.88
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jong PSV Eindhoven) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.47
|
(1.0)
2.49
|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
3.82
|
|
(2.0)
1.018
|
(2.0)
10.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Den Bosch) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.87
|
(0.5)
1.81
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.64
|
|
(1.5)
1.113
|
(1.5)
5.45
|