|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.45 | 3.48 | 2.46 | 1.444 | 1.23 | 1.444 |
(0) 1.85 |
(0) 1.87 |
(3.5) 1.58 |
(3.5) 2.28 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(50)
|
Hovedmarkeder
(85)
|
|
Handicapmarkeder
(21)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(67)
|
|
Halvlegsmarkeder
(118)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jong FC Utrecht Vinder
2.45
|
|
Uafgjort (Draw)
3.48
|
|
FC Eindhoven Vinder
2.46
|
|
Jong FC Utrecht Vinder Eller uafgjort (draw)
1.444
|
|
Jong FC Utrecht Vinder Eller FC Eindhoven Vinder
1.23
|
|
FC Eindhoven Vinder Eller uafgjort (draw)
1.444
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Jong FC Utrecht | Uafgjort (Draw) | FC Eindhoven |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
12.25
|
(0 - 0)
17.25
|
(0 - 1)
12.25
|
|
(2 - 0)
15.50
|
(1 - 1)
7.00
|
(0 - 2)
15.75
|
|
(2 - 1)
9.30
|
(2 - 2)
10.75
|
(1 - 2)
9.30
|
|
(3 - 0)
28.00
|
(3 - 3)
33.00
|
(0 - 3)
28.00
|
|
(3 - 1)
17.50
|
(1 - 3)
17.75
|
|
|
(3 - 2)
20.50
|
(2 - 3)
20.50
|
|
|
(4 - 0)
61.00
|
(0 - 4)
61.00
|
|
|
(4 - 1)
41.00
|
(1 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 2)
48.00
|
(2 - 4)
48.00
|
|
|
(4 - 3)
73.00
|
(3 - 4)
73.00
|
|
|
(5 - 1)
91.00
|
(1 - 5)
93.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Jong FC Utrecht | FC Eindhoven |
|---|---|
|
(-2.5)
8.50
|
(+2.5)
1.01
|
|
(-2.0)
7.80
|
(+2.0)
1.02
|
|
(-1.5)
4.35
|
(+1.5)
1.138
|
|
(-1.0)
3.66
|
(+1.0)
1.198
|
|
(0)
1.85
|
(0)
1.87
|
|
(+1.0)
1.195
|
(-1.0)
3.66
|
|
(+1.5)
1.136
|
(-1.5)
4.40
|
|
(+2.0)
1.019
|
(-2.0)
7.90
|
|
(+2.5)
1.009
|
(-2.5)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.65
|
(1.5)
1.12
|
|
(2.0)
3.80
|
(2.0)
1.18
|
|
(2.5)
2.32
|
(2.5)
1.47
|
|
(3.0)
1.87
|
(3.0)
1.77
|
|
(3.5)
1.58
|
(3.5)
2.28
|
|
(4.0)
1.28
|
(4.0)
3.14
|
|
(4.5)
1.195
|
(4.5)
3.66
|
|
(5.0)
1.064
|
(5.0)
5.85
|
|
(5.5)
1.048
|
(5.5)
6.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jong FC Utrecht)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.05
|
(1.0)
1.32
|
|
(1.5)
1.79
|
(1.5)
1.909
|
|
(2.0)
1.34
|
(2.0)
2.93
|
|
(2.5)
1.20
|
(2.5)
3.76
|
|
(3.0)
1.031
|
(3.0)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Eindhoven)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.98
|
(1.0)
1.33
|
|
(1.5)
1.78
|
(1.5)
1.93
|
|
(2.0)
1.33
|
(2.0)
2.98
|
|
(2.5)
1.20
|
(2.5)
3.76
|
|
(3.0)
1.03
|
(3.0)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jong FC Utrecht Scorer | 1.171 | 4.30 |
| FC Eindhoven Scorer | 1.173 | 4.25 |
| Begge Hold Scorer | 1.44 | 2.55 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.56 | 1.24 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.49 | 2.40 |
| Jong FC Utrecht Scorer - Begge Halvlege | 2.88 | 1.35 |
| FC Eindhoven Scorer - Begge Halvlege | 2.88 | 1.35 |
| Jong FC Utrecht Scorer - 1. Halvleg | 1.82 | 1.86 |
| Jong FC Utrecht Scorer - 2. Halvleg | 1.56 | 2.24 |
| FC Eindhoven Scorer - 1. Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| FC Eindhoven Scorer - 2. Halvleg | 1.56 | 2.24 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.49 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.75 | 1.94 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.60 | 1.047 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.59 | 1.50 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.36 | 3.16 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.006 | 17.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.44 | 2.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.72 | 1.98 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.40 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.00 | 1.06 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.08 | 1.65 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.26 | 1.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.76 | 1.38 |
| Jong FC Utrecht Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.40 | 1.49 |
| Jong FC Utrecht Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.05 | 1.085 |
| FC Eindhoven Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.43 | 1.48 |
| FC Eindhoven Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.10 | 1.083 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.46 | 2.49 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Jong FC Utrecht Vinder
2.92
|
|
Uafgjort (Draw)
2.29
|
|
FC Eindhoven Vinder
3.02
|
|
Jong FC Utrecht Vinder Eller uafgjort (draw)
1.285
|
|
Jong FC Utrecht Vinder Eller FC Eindhoven Vinder
1.49
|
|
FC Eindhoven Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Jong FC Utrecht | FC Eindhoven |
|---|---|
|
(-1.5)
7.80
|
(+1.5)
1.024
|
|
(-1.0)
6.70
|
(+1.0)
1.059
|
|
(0)
1.85
|
(0)
1.85
|
|
(+1.0)
1.058
|
(-1.0)
6.75
|
|
(+1.5)
1.024
|
(-1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.38
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.375
|
(1.0)
1.51
|
|
(1.5)
1.60
|
(1.5)
2.24
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.78
|
|
(2.5)
1.128
|
(2.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.73 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jong FC Utrecht) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.82
|
|
(1.0)
1.25
|
(1.0)
3.55
|
|
(1.5)
1.122
|
(1.5)
5.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Eindhoven) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.85
|
(0.5)
1.83
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.64
|
|
(1.5)
1.121
|
(1.5)
5.30
|