|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.05 | 3.30 | 2.13 | 1.59 | 1.25 | 1.29 |
(0) 2.26 |
(0) 1.58 |
(2.5) 2.08 |
(2.5) 1.69 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(48)
|
Hovedmarkeder
(87)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(67)
|
|
Halvlegsmarkeder
(114)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
MVV Maastricht Vinder
3.05
|
|
Uafgjort (Draw)
3.30
|
|
Roda JC Vinder
2.13
|
|
MVV Maastricht Vinder Eller uafgjort (draw)
1.59
|
|
MVV Maastricht Vinder Eller Roda JC Vinder
1.25
|
|
Roda JC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.29
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| MVV Maastricht | Uafgjort (Draw) | Roda JC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
11.50
|
(0 - 0)
13.00
|
(0 - 1)
9.10
|
|
(2 - 0)
17.75
|
(1 - 1)
6.25
|
(0 - 2)
11.75
|
|
(2 - 1)
10.75
|
(2 - 2)
11.75
|
(1 - 2)
8.50
|
|
(3 - 0)
38.00
|
(3 - 3)
43.00
|
(0 - 3)
20.50
|
|
(3 - 1)
24.00
|
(1 - 3)
15.75
|
|
|
(3 - 2)
28.00
|
(2 - 3)
23.00
|
|
|
(4 - 0)
86.00
|
(0 - 4)
46.00
|
|
|
(4 - 1)
61.00
|
(1 - 4)
35.00
|
|
|
(4 - 2)
69.00
|
(2 - 4)
51.00
|
|
|
(3 - 4)
86.00
|
||
|
(1 - 5)
81.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| MVV Maastricht | Roda JC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.80
|
(+1.5)
1.067
|
|
(-1.0)
5.05
|
(+1.0)
1.098
|
|
(0)
2.26
|
(0)
1.58
|
|
(+1.0)
1.29
|
(-1.0)
3.02
|
|
(+1.5)
1.19
|
(-1.5)
3.72
|
|
(+2.0)
1.045
|
(-2.0)
6.60
|
|
(+2.5)
1.03
|
(-2.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
8.40
|
(1.0)
1.008
|
|
(1.5)
3.82
|
(1.5)
1.179
|
|
(2.0)
3.10
|
(2.0)
1.285
|
|
(2.5)
2.08
|
(2.5)
1.69
|
|
(3.0)
1.62
|
(3.0)
2.08
|
|
(3.5)
1.40
|
(3.5)
2.53
|
|
(4.0)
1.173
|
(4.0)
3.88
|
|
(4.5)
1.127
|
(4.5)
4.50
|
|
(5.0)
1.025
|
(5.0)
7.50
|
|
(5.5)
1.015
|
(5.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (MVV Maastricht)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.15
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.17
|
(1.0)
1.61
|
|
(1.5)
1.50
|
(1.5)
2.38
|
|
(2.0)
1.152
|
(2.0)
4.35
|
|
(2.5)
1.093
|
(2.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Roda JC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.98
|
(1.0)
1.33
|
|
(1.5)
1.78
|
(1.5)
1.93
|
|
(2.0)
1.34
|
(2.0)
2.93
|
|
(2.5)
1.20
|
(2.5)
3.76
|
|
(3.0)
1.034
|
(3.0)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| MVV Maastricht Scorer | 1.285 | 3.24 |
| Roda JC Scorer | 1.173 | 4.25 |
| Begge Hold Scorer | 1.56 | 2.24 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.40 | 1.163 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.63 | 2.11 |
| MVV Maastricht Scorer - Begge Halvlege | 3.74 | 1.22 |
| Roda JC Scorer - Begge Halvlege | 2.88 | 1.35 |
| MVV Maastricht Scorer - 1. Halvleg | 2.10 | 1.64 |
| MVV Maastricht Scorer - 2. Halvleg | 1.76 | 1.93 |
| Roda JC Scorer - 1. Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| Roda JC Scorer - 2. Halvleg | 1.55 | 2.26 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.93 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.20 | 1.022 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.47 | 2.68 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.025 | 13.00 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 3.05 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.56 | 2.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.93 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.84 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.25 | 1.079 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.63 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.76 | 1.38 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.40 | 1.49 |
| MVV Maastricht Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.31 |
| MVV Maastricht Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.03 |
| Roda JC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.31 | 1.53 |
| Roda JC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.60 | 1.101 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.57 | 2.22 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
MVV Maastricht Vinder
3.66
|
|
Uafgjort (Draw)
2.14
|
|
Roda JC Vinder
2.70
|
|
MVV Maastricht Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
|
MVV Maastricht Vinder Eller Roda JC Vinder
1.56
|
|
Roda JC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.194
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| MVV Maastricht | Roda JC |
|---|---|
|
(-1.0)
9.00
|
(+1.0)
1.018
|
|
(0)
2.14
|
(0)
1.63
|
|
(+1.0)
1.077
|
(-1.0)
6.05
|
|
(+1.5)
1.035
|
(-1.5)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.00
|
(0.5)
1.33
|
|
(1.0)
2.08
|
(1.0)
1.69
|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.45
|
|
(2.0)
1.141
|
(2.0)
4.55
|
|
(2.5)
1.084
|
(2.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (MVV Maastricht) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.64
|
(0.5)
2.10
|
|
(1.0)
1.131
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.067
|
(1.5)
6.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Roda JC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.85
|
(0.5)
1.83
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.64
|
|
(1.5)
1.122
|
(1.5)
5.25
|