|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.80 | 4.60 | 1.48 | 2.35 | 1.132 | 1.121 |
(+1.0) 1.97 |
(-1.0) 1.727 |
(3.5) 2.01 |
(3.5) 1.70 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(52)
|
Hovedmarkeder
(94)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(21)
|
I Alt-markeder
(50)
|
Markeder På Mål
(77)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(140)
|
Periodemarkeder
(49)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SC NEC Nijmegen Vinder
4.80
|
|
Uafgjort (Draw)
4.60
|
|
PSV Eindhoven Vinder
1.48
|
|
SC NEC Nijmegen Vinder Eller uafgjort (draw)
2.35
|
|
SC NEC Nijmegen Vinder Eller PSV Eindhoven Vinder
1.132
|
|
PSV Eindhoven Vinder Eller uafgjort (draw)
1.121
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SC NEC Nijmegen | Uafgjort (Draw) | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
29.00
|
(0 - 0)
35.00
|
(0 - 1)
14.50
|
|
(2 - 0)
46.00
|
(1 - 1)
10.75
|
(0 - 2)
12.25
|
|
(2 - 1)
17.00
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
8.60
|
|
(3 - 0)
83.00
|
(3 - 3)
31.00
|
(0 - 3)
14.00
|
|
(3 - 1)
38.00
|
(4 - 4)
106.00
|
(1 - 3)
10.75
|
|
(3 - 2)
29.00
|
(2 - 3)
14.75
|
|
|
(4 - 1)
93.00
|
(0 - 4)
22.00
|
|
|
(4 - 2)
76.00
|
(1 - 4)
16.25
|
|
|
(4 - 3)
81.00
|
(2 - 4)
24.00
|
|
|
(3 - 4)
48.00
|
||
|
(0 - 5)
41.00
|
||
|
(1 - 5)
30.00
|
||
|
(2 - 5)
43.00
|
||
|
(3 - 5)
83.00
|
||
|
(0 - 6)
78.00
|
||
|
(1 - 6)
64.00
|
||
|
(2 - 6)
86.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SC NEC Nijmegen | PSV Eindhoven |
|---|---|
|
(-1.5)
8.40
|
(+1.5)
1.002
|
|
(-1.0)
7.90
|
(+1.0)
1.01
|
|
(0)
3.74
|
(0)
1.177
|
|
(+1.0)
1.97
|
(-1.0)
1.727
|
|
(+1.5)
1.58
|
(-1.5)
2.08
|
|
(+2.0)
1.31
|
(-2.0)
2.83
|
|
(+2.5)
1.222
|
(-2.5)
3.36
|
|
(+3.0)
1.078
|
(-3.0)
5.25
|
|
(+3.5)
1.058
|
(-3.5)
5.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.45
|
(1.5)
1.033
|
|
(2.0)
5.70
|
(2.0)
1.053
|
|
(2.5)
3.16
|
(2.5)
1.24
|
|
(3.0)
2.65
|
(3.0)
1.35
|
|
(3.5)
2.01
|
(3.5)
1.70
|
|
(4.0)
1.61
|
(4.0)
2.02
|
|
(4.5)
1.41
|
(4.5)
2.41
|
|
(5.0)
1.21
|
(5.0)
3.38
|
|
(5.5)
1.155
|
(5.5)
3.86
|
|
(6.0)
1.047
|
(6.0)
5.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC NEC Nijmegen)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.45
|
(0.5)
1.24
|
|
(1.0)
2.31
|
(1.0)
1.53
|
|
(1.5)
1.56
|
(1.5)
2.21
|
|
(2.0)
1.185
|
(2.0)
3.85
|
|
(2.5)
1.117
|
(2.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PSV Eindhoven)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.28
|
(1.5)
1.25
|
|
(2.0)
2.51
|
(2.0)
1.44
|
|
(2.5)
1.78
|
(2.5)
1.909
|
|
(3.0)
1.41
|
(3.0)
2.61
|
|
(3.5)
1.285
|
(3.5)
3.06
|
|
(4.0)
1.101
|
(4.0)
4.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SC NEC Nijmegen Scorer | 1.25 | 3.48 |
| PSV Eindhoven Scorer | 1.002 | 11.25 |
| Begge Hold Scorer | 1.363 | 2.83 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.04 | 1.32 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.30 | 3.14 |
| SC NEC Nijmegen Scorer - Begge Halvlege | 3.56 | 1.24 |
| PSV Eindhoven Scorer - Begge Halvlege | 1.78 | 1.90 |
| SC NEC Nijmegen Scorer - 1. Halvleg | 2.03 | 1.68 |
| SC NEC Nijmegen Scorer - 2. Halvleg | 1.76 | 1.93 |
| PSV Eindhoven Scorer - 1. Halvleg | 1.37 | 2.80 |
| PSV Eindhoven Scorer - 2. Halvleg | 1.24 | 3.56 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.83 | 1.363 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.24 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.58 | 2.20 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 6.15 | 1.081 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.79 | 2.03 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 3.46 | 1.31 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.179 | 4.90 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.52 | 2.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.92 | 1.77 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 4.45 | 1.161 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 10.75 | 1.007 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.05 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.43 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.84 | 1.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 4.60 | 1.151 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.48 | 1.25 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 3.08 | 1.31 |
| SC NEC Nijmegen Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
| SC NEC Nijmegen Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.012 |
| PSV Eindhoven Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.49 | 2.40 |
| PSV Eindhoven Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.68 | 1.40 |
| PSV Eindhoven Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.35 | 1.11 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.33 | 1.52 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.25 | 3.48 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.00 | 1.127 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SC NEC Nijmegen Vinder
4.70
|
|
Uafgjort (Draw)
2.75
|
|
PSV Eindhoven Vinder
1.89
|
|
SC NEC Nijmegen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.74
|
|
SC NEC Nijmegen Vinder Eller PSV Eindhoven Vinder
1.35
|
|
PSV Eindhoven Vinder Eller uafgjort (draw)
1.121
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SC NEC Nijmegen | PSV Eindhoven |
|---|---|
|
(0)
3.125
|
(0)
1.285
|
|
(+1.0)
1.32
|
(-1.0)
3.04
|
|
(+1.5)
1.182
|
(-1.5)
4.05
|
|
(+2.0)
1.016
|
(-2.0)
8.30
|
|
(+2.5)
1.005
|
(-2.5)
9.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.75
|
(0.5)
1.11
|
|
(1.0)
3.42
|
(1.0)
1.24
|
|
(1.5)
1.92
|
(1.5)
1.77
|
|
(2.0)
1.45
|
(2.0)
2.45
|
|
(2.5)
1.27
|
(2.5)
3.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC NEC Nijmegen) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.68
|
(0.5)
2.03
|
|
(1.0)
1.145
|
(1.0)
4.70
|
|
(1.5)
1.072
|
(1.5)
6.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PSV Eindhoven) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.83
|
(1.0)
1.85
|
|
(1.5)
1.363
|
(1.5)
2.83
|
|
(2.0)
1.091
|
(2.0)
5.85
|