Navn på begivenhed 1
Vinder 1
X
Uafgjort
2
Vinder 2
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
Hcap1
Handicap, Mål
Hcap2
Handicap, Mål
Under
Mål I Alt. Under
Over
Mål I Alt. Over
21 nov 18:45
21 nov 18:45
+431
1.76 3.92 3.60 1.222 1.188 1.88 (-1.0)
2.25
(+1.0)
1.56
(3.5)
1.75
(3.5)
1.94
tilføj/fjern
Mine Markeder
Hovedmarkeder
tilføj/fjern
Mine Markeder
Resultat
FC Utrecht Vinder
1.76
Uafgjort (Draw)
3.92
SC Cambuur Vinder
3.60
FC Utrecht Vinder Eller uafgjort (draw)
1.222
FC Utrecht Vinder Eller SC Cambuur Vinder
1.188
SC Cambuur Vinder Eller uafgjort (draw)
1.88
tilføj/fjern
Mine Markeder
Korrekt Resultat
FC Utrecht Uafgjort (Draw) SC Cambuur
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
tilføj/fjern
Mine Markeder
Handicapmarkeder
tilføj/fjern
Mine Markeder
Vinder Kampen Med Handicap
FC Utrecht SC Cambuur
tilføj/fjern
Mine Markeder
I Alt-markeder
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt
Under Over
Ulige Lige
1.85 1.833
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt (FC Utrecht)
Under Over
Ulige Lige
1.85 1.83
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt (SC Cambuur)
Under Over
Ulige Lige
1.94 1.75
tilføj/fjern
Mine Markeder
Markeder På Mål
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål
Ja Nej
FC Utrecht Scorer 1.048 7.60
SC Cambuur Scorer 1.22 3.75
Begge Hold Scorer 1.39 2.72
Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål 3.26 1.28
Mål I Begge Halvlege 1.38 2.76
FC Utrecht Scorer - Begge Halvlege 2.13 1.62
SC Cambuur Scorer - Begge Halvlege 3.34 1.27
FC Utrecht Scorer - 1. Halvleg 1.52 2.33
FC Utrecht Scorer - 2. Halvleg 1.35 2.88
SC Cambuur Scorer - 1. Halvleg 1.95 1.74
SC Cambuur Scorer - 2. Halvleg 1.70 2.01
Begge Hold Scorer - 1. Halvleg 2.98 1.33
Begge Hold Scorer - 2. Halvleg 2.35 1.51
Begge Hold Scorer I Samme Halvleg 1.65 2.08
Begge Hold Scorer - Begge Halvlege 6.75 1.065
Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål 2.14 1.71
Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål 1.26 3.88
Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 1.39 2.72
Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 1.60 2.16
Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 2.13 1.62
Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 3.26 1.28
Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 8.50 1.032
Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 3.40 1.26
Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 2.20 1.58
Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 1.74 1.95
Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 3.74 1.22
Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 3.08 1.31
Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 2.84 1.36
FC Utrecht Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk 1.78 1.90
FC Utrecht Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk 3.64 1.23
FC Utrecht Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk 7.90 1.04
SC Cambuur Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk 3.04 1.32
SC Cambuur Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk 8.40 1.032
Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk 2.84 1.36
Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk 1.35 2.88
Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk 6.85 1.062
tilføj/fjern
Mine Markeder
Halvlegsmarkeder
tilføj/fjern
Mine Markeder
Resultat I 1. Halvleg
FC Utrecht Vinder
2.23
Uafgjort (Draw)
2.51
SC Cambuur Vinder
3.86
FC Utrecht Vinder Eller uafgjort (draw)
1.183
FC Utrecht Vinder Eller SC Cambuur Vinder
1.42
SC Cambuur Vinder Eller uafgjort (draw)
1.53
tilføj/fjern
Mine Markeder
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
FC Utrecht SC Cambuur
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt - 1. Halvleg
Under Over
Ulige Lige
1.93 1.76
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt (FC Utrecht) - 1. Halvleg
Under Over
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt (SC Cambuur) - 1. Halvleg
Under Over