|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.56 | 4.00 | 4.40 | 1.123 | 1.153 | 2.10 |
(-1.0) 2.02 |
(+1.0) 1.69 |
(3.5) 1.49 |
(3.5) 2.35 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(68)
|
|
Handicapmarkeder
(19)
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(53)
|
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ballymena United FC Vinder
1.56
|
|
Uafgjort (Draw)
4.00
|
|
Crusaders FC Vinder
4.40
|
|
Ballymena United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.123
|
|
Ballymena United FC Vinder Eller Crusaders FC Vinder
1.153
|
|
Crusaders FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ballymena United FC | Uafgjort (Draw) | Crusaders FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.80
|
(0 - 0)
17.50
|
(0 - 1)
14.75
|
|
(2 - 0)
8.10
|
(1 - 1)
7.10
|
(0 - 2)
27.00
|
|
(2 - 1)
6.95
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
13.00
|
|
(3 - 0)
12.00
|
(3 - 3)
46.00
|
(0 - 3)
64.00
|
|
(3 - 1)
11.00
|
(1 - 3)
35.00
|
|
|
(3 - 2)
18.00
|
(2 - 3)
33.00
|
|
|
(4 - 0)
23.00
|
(1 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 1)
21.00
|
(2 - 4)
93.00
|
|
|
(4 - 2)
36.00
|
||
|
(4 - 3)
76.00
|
||
|
(5 - 0)
51.00
|
||
|
(5 - 1)
48.00
|
||
|
(5 - 2)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Ballymena United FC | Crusaders FC |
|---|---|
|
(-3.0)
9.60
|
(+3.0)
1.009
|
|
(-2.5)
4.95
|
(+2.5)
1.118
|
|
(-2.0)
4.20
|
(+2.0)
1.166
|
|
(-1.5)
2.59
|
(+1.5)
1.41
|
|
(-1.0)
2.02
|
(+1.0)
1.69
|
|
(0)
1.25
|
(0)
3.38
|
|
(+1.0)
1.013
|
(-1.0)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.50
|
(1.5)
1.129
|
|
(2.0)
3.52
|
(2.0)
1.21
|
|
(2.5)
2.23
|
(2.5)
1.52
|
|
(3.0)
1.76
|
(3.0)
1.85
|
|
(3.5)
1.49
|
(3.5)
2.35
|
|
(4.0)
1.23
|
(4.0)
3.38
|
|
(4.5)
1.158
|
(4.5)
4.05
|
|
(5.0)
1.037
|
(5.0)
6.95
|
|
(5.5)
1.024
|
(5.5)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ballymena United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.45
|
(1.0)
1.117
|
|
(1.5)
2.22
|
(1.5)
1.52
|
|
(2.0)
1.65
|
(2.0)
2.01
|
|
(2.5)
1.36
|
(2.5)
2.66
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Crusaders FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.75
|
(1.0)
1.87
|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
2.83
|
|
(2.0)
1.052
|
(2.0)
5.90
|
|
(2.5)
1.024
|
(2.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Ballymena United FC Scorer | 1.072 | 6.25 |
| Crusaders FC Scorer | 1.39 | 2.67 |
| Begge Hold Scorer | 1.58 | 2.17 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.55 | 1.145 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.50 | 2.34 |
| Ballymena United FC Scorer - Begge Halvlege | 2.23 | 1.55 |
| Crusaders FC Scorer - Begge Halvlege | 4.70 | 1.136 |
| Ballymena United FC Scorer - 1. Halvleg | 1.56 | 2.21 |
| Ballymena United FC Scorer - 2. Halvleg | 1.37 | 2.75 |
| Crusaders FC Scorer - 1. Halvleg | 2.32 | 1.51 |
| Crusaders FC Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.79 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.70 | 1.01 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.363 | 3.125 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.005 | 17.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.10 | 1.051 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.45 | 1.46 |
| Ballymena United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.80 | 1.86 |
| Ballymena United FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Crusaders FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.15 | 1.174 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.444 | 2.50 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.18 | 1.285 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Ballymena United FC Vinder
2.09
|
|
Uafgjort (Draw)
2.38
|
|
Crusaders FC Vinder
4.55
|
|
Ballymena United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.115
|
|
Ballymena United FC Vinder Eller Crusaders FC Vinder
1.44
|
|
Crusaders FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.57
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Ballymena United FC | Crusaders FC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.30
|
(+1.5)
1.09
|
|
(-1.0)
4.00
|
(+1.0)
1.169
|
|
(0)
1.333
|
(0)
2.91
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.26
|
(1.0)
1.49
|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.26
|
|
(2.0)
1.164
|
(2.0)
3.94
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ballymena United FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.43
|
(1.0)
2.54
|
|
(1.5)
1.193
|
(1.5)
3.92
|
|
(2.0)
1.007
|
(2.0)
9.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Crusaders FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.51
|
(0.5)
2.32
|
|
(1.0)
1.063
|
(1.0)
6.55
|
|
(1.5)
1.022
|
(1.5)
8.70
|