|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.26 | 3.04 | 2.88 | 1.30 | 1.27 | 1.49 |
(0) 1.64 |
(0) 2.11 |
(2.5) 1.73 |
(2.5) 1.94 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(66)
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(53)
|
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Larne FC Vinder
2.26
|
|
Uafgjort (Draw)
3.04
|
|
Coleraine FC Vinder
2.88
|
|
Larne FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.30
|
|
Larne FC Vinder Eller Coleraine FC Vinder
1.27
|
|
Coleraine FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.49
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Larne FC | Uafgjort (Draw) | Coleraine FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.95
|
(0 - 0)
8.30
|
(0 - 1)
8.20
|
|
(2 - 0)
10.50
|
(1 - 1)
5.30
|
(0 - 2)
14.25
|
|
(2 - 1)
8.30
|
(2 - 2)
12.50
|
(1 - 2)
9.70
|
|
(3 - 0)
22.00
|
(3 - 3)
56.00
|
(0 - 3)
33.00
|
|
(3 - 1)
18.00
|
(1 - 3)
24.00
|
|
|
(3 - 2)
28.00
|
(2 - 3)
32.00
|
|
|
(4 - 0)
53.00
|
(0 - 4)
83.00
|
|
|
(4 - 1)
46.00
|
(1 - 4)
64.00
|
|
|
(4 - 2)
67.00
|
(2 - 4)
83.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Larne FC | Coleraine FC |
|---|---|
|
(-2.0)
9.50
|
(+2.0)
1.01
|
|
(-1.5)
4.60
|
(+1.5)
1.138
|
|
(-1.0)
3.62
|
(+1.0)
1.22
|
|
(0)
1.64
|
(0)
2.11
|
|
(+1.0)
1.098
|
(-1.0)
5.40
|
|
(+1.5)
1.064
|
(-1.5)
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
8.10
|
(0.5)
1.014
|
|
(1.0)
6.95
|
(1.0)
1.036
|
|
(1.5)
3.04
|
(1.5)
1.28
|
|
(2.0)
2.35
|
(2.0)
1.46
|
|
(2.5)
1.73
|
(2.5)
1.94
|
|
(3.0)
1.37
|
(3.0)
2.63
|
|
(3.5)
1.25
|
(3.5)
3.24
|
|
(4.0)
1.075
|
(4.0)
5.60
|
|
(4.5)
1.052
|
(4.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Larne FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.35
|
(1.0)
1.46
|
|
(1.5)
1.56
|
(1.5)
2.17
|
|
(2.0)
1.20
|
(2.0)
3.60
|
|
(2.5)
1.12
|
(2.5)
4.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Coleraine FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.909
|
(1.0)
1.72
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.53
|
|
(2.0)
1.105
|
(2.0)
4.70
|
|
(2.5)
1.067
|
(2.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Larne FC Scorer | 1.23 | 3.58 |
| Coleraine FC Scorer | 1.31 | 3.04 |
| Begge Hold Scorer | 1.727 | 1.95 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.75 | 1.088 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.82 | 1.84 |
| Larne FC Scorer - Begge Halvlege | 3.48 | 1.24 |
| Coleraine FC Scorer - Begge Halvlege | 4.30 | 1.161 |
| Larne FC Scorer - 1. Halvleg | 2.02 | 1.67 |
| Larne FC Scorer - 2. Halvleg | 1.70 | 1.98 |
| Coleraine FC Scorer - 1. Halvleg | 2.23 | 1.55 |
| Coleraine FC Scorer - 2. Halvleg | 1.86 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.45 | 1.152 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.20 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.21 | 1.56 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.68 | 2.19 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.015 | 8.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.28 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.30 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.32 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.28 | 1.53 |
| Larne FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.75 | 1.37 |
| Larne FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.30 | 1.045 |
| Coleraine FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.42 | 1.25 |
| Coleraine FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.90 | 1.007 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.76 | 1.909 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.85 | 1.128 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Larne FC Vinder
2.95
|
|
Uafgjort (Draw)
1.98
|
|
Coleraine FC Vinder
3.65
|
|
Larne FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.186
|
|
Larne FC Vinder Eller Coleraine FC Vinder
1.64
|
|
Coleraine FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.285
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Larne FC | Coleraine FC |
|---|---|
|
(-1.5)
9.00
|
(+1.5)
1.006
|
|
(-1.0)
7.50
|
(+1.0)
1.029
|
|
(0)
1.68
|
(0)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.64
|
(0.5)
1.363
|
|
(1.0)
1.78
|
(1.0)
1.86
|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Larne FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.67
|
(0.5)
2.02
|
|
(1.0)
1.136
|
(1.0)
4.70
|
|
(1.5)
1.063
|
(1.5)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Coleraine FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.55
|
(0.5)
2.23
|
|
(1.0)
1.081
|
(1.0)
5.95
|
|
(1.5)
1.032
|
(1.5)
8.00
|