|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.56 | 3.54 | 1.80 | 1.78 | 1.198 | 1.195 |
(+1.0) 1.43 |
(-1.0) 2.59 |
(2.5) 1.98 |
(2.5) 1.70 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(40)
|
Hovedmarkeder
(67)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(52)
|
|
Halvlegsmarkeder
(62)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Carrick Rangers FC Vinder
3.56
|
|
Uafgjort (Draw)
3.54
|
|
Linfield FC Vinder
1.80
|
|
Carrick Rangers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.78
|
|
Carrick Rangers FC Vinder Eller Linfield FC Vinder
1.198
|
|
Linfield FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.195
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Carrick Rangers FC | Uafgjort (Draw) | Linfield FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
10.75
|
(0 - 0)
14.00
|
(0 - 1)
6.95
|
|
(2 - 0)
19.50
|
(1 - 1)
5.95
|
(0 - 2)
8.60
|
|
(2 - 1)
11.00
|
(2 - 2)
12.00
|
(1 - 2)
7.20
|
|
(3 - 0)
48.00
|
(3 - 3)
51.00
|
(0 - 3)
15.00
|
|
(3 - 1)
29.00
|
(1 - 3)
13.00
|
|
|
(3 - 2)
32.00
|
(2 - 3)
22.00
|
|
|
(4 - 1)
83.00
|
(0 - 4)
33.00
|
|
|
(4 - 2)
93.00
|
(1 - 4)
30.00
|
|
|
(2 - 4)
48.00
|
||
|
(3 - 4)
98.00
|
||
|
(0 - 5)
81.00
|
||
|
(1 - 5)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Carrick Rangers FC | Linfield FC |
|---|---|
|
(-1.5)
8.90
|
(+1.5)
1.017
|
|
(-1.0)
7.60
|
(+1.0)
1.037
|
|
(0)
2.74
|
(0)
1.37
|
|
(+1.0)
1.43
|
(-1.0)
2.59
|
|
(+1.5)
1.26
|
(-1.5)
3.32
|
|
(+2.0)
1.068
|
(-2.0)
6.30
|
|
(+2.5)
1.043
|
(-2.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.78
|
(1.5)
1.181
|
|
(2.0)
2.93
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.98
|
(2.5)
1.70
|
|
(3.0)
1.533
|
(3.0)
2.19
|
|
(3.5)
1.34
|
(3.5)
2.75
|
|
(4.0)
1.128
|
(4.0)
4.50
|
|
(4.5)
1.089
|
(4.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Carrick Rangers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.84
|
(1.0)
1.78
|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.63
|
|
(2.0)
1.078
|
(2.0)
5.20
|
|
(2.5)
1.046
|
(2.5)
6.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Linfield FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.44
|
(1.0)
1.222
|
|
(1.5)
1.86
|
(1.5)
1.76
|
|
(2.0)
1.39
|
(2.0)
2.56
|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.26
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Carrick Rangers FC Scorer | 1.333 | 2.92 |
| Linfield FC Scorer | 1.103 | 5.40 |
| Begge Hold Scorer | 1.63 | 2.09 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.20 | 1.11 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.62 | 2.10 |
| Carrick Rangers FC Scorer - Begge Halvlege | 4.65 | 1.14 |
| Linfield FC Scorer - Begge Halvlege | 2.71 | 1.38 |
| Carrick Rangers FC Scorer - 1. Halvleg | 2.30 | 1.52 |
| Carrick Rangers FC Scorer - 2. Halvleg | 1.93 | 1.74 |
| Linfield FC Scorer - 1. Halvleg | 1.73 | 1.94 |
| Linfield FC Scorer - 2. Halvleg | 1.50 | 2.34 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.10 | 1.177 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.05 | 1.65 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.50 | 2.61 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.02 | 14.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.14 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.95 | 1.082 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.14 | 1.29 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.60 | 1.41 |
| Carrick Rangers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.88 | 1.197 |
| Linfield FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.14 | 1.60 |
| Linfield FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.15 | 1.112 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.58 | 2.17 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.00 | 1.186 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Carrick Rangers FC Vinder
4.15
|
|
Uafgjort (Draw)
2.19
|
|
Linfield FC Vinder
2.38
|
|
Carrick Rangers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.44
|
|
Carrick Rangers FC Vinder Eller Linfield FC Vinder
1.52
|
|
Linfield FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.142
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Carrick Rangers FC | Linfield FC |
|---|---|
|
(0)
2.45
|
(0)
1.46
|
|
(+1.0)
1.085
|
(-1.0)
5.45
|
|
(+1.5)
1.037
|
(-1.5)
7.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.14
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.03
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.375
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Carrick Rangers FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.30
|
|
(1.0)
1.063
|
(1.0)
6.55
|
|
(1.5)
1.019
|
(1.5)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Linfield FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.94
|
(0.5)
1.73
|
|
(1.0)
1.26
|
(1.0)
3.34
|
|
(1.5)
1.117
|
(1.5)
5.05
|