|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.26 | 5.10 | 7.80 | 1.011 | 1.085 | 3.10 |
(-1.5) 1.85 |
(+1.5) 1.833 |
(3.5) 1.54 |
(3.5) 2.24 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(64)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(41)
|
Markeder På Mål
(52)
|
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Glentoran FC Vinder
1.26
|
|
Uafgjort (Draw)
5.10
|
|
Limavady United FC Vinder
7.80
|
|
Glentoran FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.011
|
|
Glentoran FC Vinder Eller Limavady United FC Vinder
1.085
|
|
Limavady United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
3.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Glentoran FC | Uafgjort (Draw) | Limavady United FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.30
|
(0 - 0)
18.75
|
(0 - 1)
23.00
|
|
(2 - 0)
6.35
|
(1 - 1)
9.10
|
(0 - 2)
51.00
|
|
(2 - 1)
7.40
|
(2 - 2)
17.50
|
(1 - 2)
22.00
|
|
(3 - 0)
7.90
|
(3 - 3)
61.00
|
(1 - 3)
67.00
|
|
(3 - 1)
9.60
|
(2 - 3)
56.00
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
||
|
(4 - 0)
12.75
|
||
|
(4 - 1)
15.50
|
||
|
(4 - 2)
35.00
|
||
|
(4 - 3)
86.00
|
||
|
(5 - 0)
25.00
|
||
|
(5 - 1)
30.00
|
||
|
(5 - 2)
61.00
|
||
|
(6 - 0)
53.00
|
||
|
(6 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Glentoran FC | Limavady United FC |
|---|---|
|
(-3.5)
5.65
|
(+3.5)
1.088
|
|
(-3.0)
4.95
|
(+3.0)
1.118
|
|
(-2.5)
3.00
|
(+2.5)
1.31
|
|
(-2.0)
2.47
|
(+2.0)
1.45
|
|
(-1.5)
1.85
|
(+1.5)
1.833
|
|
(-1.0)
1.43
|
(+1.0)
2.52
|
|
(0)
1.067
|
(0)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.65
|
(1.5)
1.119
|
|
(2.0)
3.84
|
(2.0)
1.178
|
|
(2.5)
2.33
|
(2.5)
1.47
|
|
(3.0)
1.85
|
(3.0)
1.75
|
|
(3.5)
1.54
|
(3.5)
2.24
|
|
(4.0)
1.28
|
(4.0)
3.04
|
|
(4.5)
1.194
|
(4.5)
3.68
|
|
(5.0)
1.061
|
(5.0)
5.95
|
|
(5.5)
1.046
|
(5.5)
6.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Glentoran FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.76
|
(1.5)
1.32
|
|
(2.0)
2.16
|
(2.0)
1.55
|
|
(2.5)
1.615
|
(2.5)
2.07
|
|
(3.0)
1.29
|
(3.0)
2.97
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Limavady United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.01
|
(0.5)
1.64
|
|
(1.0)
1.34
|
(1.0)
2.78
|
|
(1.5)
1.154
|
(1.5)
4.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.22 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Glentoran FC Scorer | 1.03 | 8.20 |
| Limavady United FC Scorer | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer | 1.80 | 1.86 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.65 | 1.092 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.46 | 2.45 |
| Glentoran FC Scorer - Begge Halvlege | 1.85 | 1.81 |
| Limavady United FC Scorer - Begge Halvlege | 6.75 | 1.058 |
| Glentoran FC Scorer - 1. Halvleg | 1.41 | 2.60 |
| Glentoran FC Scorer - 2. Halvleg | 1.26 | 3.34 |
| Limavady United FC Scorer - 1. Halvleg | 2.88 | 1.34 |
| Limavady United FC Scorer - 2. Halvleg | 2.45 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.15 | 1.174 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.18 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.15 | 1.59 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.17 | 1.69 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.30 | 3.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.10 | 1.62 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.88 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 9.10 | 1.018 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.00 | 1.185 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.30 | 1.52 |
| Glentoran FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.47 | 2.42 |
| Glentoran FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.57 | 1.42 |
| Limavady United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.35 | 1.068 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.45 | 1.46 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.35 | 2.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Glentoran FC Vinder
1.70
|
|
Uafgjort (Draw)
2.62
|
|
Limavady United FC Vinder
6.75
|
|
Glentoran FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.032
|
|
Glentoran FC Vinder Eller Limavady United FC Vinder
1.36
|
|
Limavady United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Glentoran FC | Limavady United FC |
|---|---|
|
(-2.5)
9.00
|
(+2.5)
1.006
|
|
(-2.0)
8.10
|
(+2.0)
1.018
|
|
(-1.5)
3.80
|
(+1.5)
1.196
|
|
(-1.0)
2.71
|
(+1.0)
1.38
|
|
(0)
1.138
|
(0)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.35
|
(1.0)
1.45
|
|
(1.5)
1.57
|
(1.5)
2.15
|
|
(2.0)
1.20
|
(2.0)
3.58
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Glentoran FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.70
|
(1.0)
1.98
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
3.04
|
|
(2.0)
1.061
|
(2.0)
6.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Limavady United FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.34
|
(0.5)
2.88
|
|
(1.0)
1.01
|
(1.0)
9.70
|