|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.43 | 3.20 | 2.54 | 1.39 | 1.25 | 1.42 |
(0) 1.79 |
(0) 1.87 |
(2.5) 1.75 |
(2.5) 1.93 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(40)
|
Hovedmarkeder
(65)
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(52)
|
|
Halvlegsmarkeder
(66)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.D. Recoleta Vinder
2.43
|
|
Uafgjort (Draw)
3.20
|
|
Club Rubio Nu Vinder
2.54
|
|
C.D. Recoleta Vinder Eller uafgjort (draw)
1.39
|
|
C.D. Recoleta Vinder Eller Club Rubio Nu Vinder
1.25
|
|
Club Rubio Nu Vinder Eller uafgjort (draw)
1.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| C.D. Recoleta | Uafgjort (Draw) | Club Rubio Nu |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.20
|
(0 - 0)
9.00
|
(0 - 1)
7.40
|
|
(2 - 0)
11.50
|
(1 - 1)
5.45
|
(0 - 2)
12.00
|
|
(2 - 1)
8.50
|
(2 - 2)
12.75
|
(1 - 2)
8.80
|
|
(3 - 0)
25.00
|
(3 - 3)
58.00
|
(0 - 3)
27.00
|
|
(3 - 1)
20.00
|
(1 - 3)
21.00
|
|
|
(3 - 2)
29.00
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
64.00
|
(0 - 4)
71.00
|
|
|
(4 - 1)
53.00
|
(1 - 4)
58.00
|
|
|
(4 - 2)
76.00
|
(2 - 4)
78.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| C.D. Recoleta | Club Rubio Nu |
|---|---|
|
(-1.5)
5.05
|
(+1.5)
1.102
|
|
(-1.0)
4.15
|
(+1.0)
1.159
|
|
(0)
1.79
|
(0)
1.87
|
|
(+1.0)
1.137
|
(-1.0)
4.45
|
|
(+1.5)
1.088
|
(-1.5)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
9.00
|
(0.5)
1.006
|
|
(1.0)
7.70
|
(1.0)
1.026
|
|
(1.5)
3.14
|
(1.5)
1.27
|
|
(2.0)
2.41
|
(2.0)
1.45
|
|
(2.5)
1.75
|
(2.5)
1.93
|
|
(3.0)
1.37
|
(3.0)
2.66
|
|
(3.5)
1.24
|
(3.5)
3.34
|
|
(4.0)
1.073
|
(4.0)
5.75
|
|
(4.5)
1.051
|
(4.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.D. Recoleta)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.23
|
(1.0)
1.56
|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.30
|
|
(2.0)
1.157
|
(2.0)
4.15
|
|
(2.5)
1.102
|
(2.5)
5.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.952 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Rubio Nu)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.13
|
(1.0)
1.61
|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.38
|
|
(2.0)
1.141
|
(2.0)
4.40
|
|
(2.5)
1.091
|
(2.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.D. Recoleta Scorer | 1.25 | 3.42 |
| Club Rubio Nu Scorer | 1.27 | 3.28 |
| Begge Hold Scorer | 1.727 | 1.95 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.80 | 1.086 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.78 | 1.88 |
| C.D. Recoleta Scorer - Begge Halvlege | 3.74 | 1.21 |
| Club Rubio Nu Scorer - Begge Halvlege | 3.92 | 1.193 |
| C.D. Recoleta Scorer - 1. Halvleg | 2.07 | 1.64 |
| C.D. Recoleta Scorer - 2. Halvleg | 1.77 | 1.89 |
| Club Rubio Nu Scorer - 1. Halvleg | 2.11 | 1.615 |
| Club Rubio Nu Scorer - 2. Halvleg | 1.80 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.45 | 1.153 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.28 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.21 | 1.56 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.66 | 2.22 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.006 | 9.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.25 | 1.54 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.45 | 1.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.93 | 1.33 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.28 | 1.53 |
| C.D. Recoleta Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.98 | 1.32 |
| C.D. Recoleta Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.20 | 1.029 |
| Club Rubio Nu Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.30 |
| Club Rubio Nu Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.021 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.76 | 1.909 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.90 | 1.126 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
C.D. Recoleta Vinder
3.08
|
|
Uafgjort (Draw)
2.05
|
|
Club Rubio Nu Vinder
3.28
|
|
C.D. Recoleta Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
|
C.D. Recoleta Vinder Eller Club Rubio Nu Vinder
1.59
|
|
Club Rubio Nu Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| C.D. Recoleta | Club Rubio Nu |
|---|---|
|
(-1.0)
8.30
|
(+1.0)
1.016
|
|
(0)
1.80
|
(0)
1.86
|
|
(+1.0)
1.01
|
(-1.0)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.81
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.84
|
(1.0)
1.83
|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.69
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.D. Recoleta) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.64
|
(0.5)
2.07
|
|
(1.0)
1.117
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.051
|
(1.5)
7.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Rubio Nu) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.615
|
(0.5)
2.11
|
|
(1.0)
1.106
|
(1.0)
5.30
|
|
(1.5)
1.046
|
(1.5)
7.30
|